Burberry Warm Glow No.3 Nude Glow Bronzer czyli rozświetlona, muśnięta słońcem skóra

Burberry Warm Glow

Kosmetyki marki Burberry bardzo lubię dlatego też ich recenzje niejednokrotnie goszczą na moim blogu. Ostatnio z powodu zbliżającego się lata postanowiłam zakupić bronzer Burberry Warm Glow w odcieniu No.3 Nude Glow i osobiście przekonać się, czy wszelkie peany na jego cześć są rzeczywiście uzasadnione.

Burberry Warm Glow


Recenzja Burberry Warm Glow


Opakowanie i Formuła

Klasyczne, metalowe, magnetycznie zamykane kwadratowe opakowanie z charakterystycznym motywem kraty na wierzchu prezentuje się niezwykle elegancko i luksusowo. W środku znajduje się lusterko i prasowany bronzer z  tym samym tłoczeniem co i na wieczku. Formuła „Burberry Warm Glow” jest aksamitna i nieźle napigmentowana. Bardzo ładnie się rozciera i stapia ze skórą bez pozostawienia plam. Efekt możemy stopniować do pewnego momentu. Efekt końcowy jest niezwykle naturalny i mimo dość ciemnego koloru w opakowaniu wcale nie nachalny.

Burberry Warm Glow

Burberry Warm Glow

Burberry Warm Glow

Burberry No.3 Nude Glow

Nude Glow jest neutralno-ciepłym, matowym odcieniem brązu bez nadmiernie pomarańczowych tonów. To idealnie wyważony kolor zarówno do ocieplenia i zmiękczenia rysów twarzy jak i do konturowania. Na zdjęciach wygląda jakby wpadał mocno w pomarańcz, jednak nie jest to prawdą.

Burberry Warm Glow

Burberry Warm Glow

Trwałość

Burberry bronzer utrzymuje się bez problemów przez cały dzień.

 

Rozświetlona skóra na lato? Owszem Poznaj bazę Burberry Fresh Glow.
Chanel Neapolis dlaczego warto kupić?


Czy warto kupić Burberry Warm Glow ?


Burberry Warm Glow” sprawdzi się u kobiet lubiących matowe wykończenie, doskonałą jakość i efekt, który daje się stopniować. Kosmetyk nie sprawia problemów w trakcie rozcierania, nie tworzy plam co będzie sporą zaleta u dziewczyn zaczynających swoją przygodę z tego typu kosmetykiem. Osobiście uważam, że jest to bardzo dobry produkt wartu przetestowania.

Bronzer kupisz tutaj.

 

Inne produkty tego typu które używam i bardzo lubię:|

Znajdź mnie:

 Delicious Beauty   deliciousbeautyBE   deliciousbeautyPL

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Burberry Warm Glow
Ocena autora
51star1star1star1star1star