Anwen Nawilżający Bez Recenzja – Odżywka do włosów

Anwen Nawilżający Bez

Kosmetyki Anwen na dobre rozgościły się w mojej pielęgnacji włosów, zajmując zasłużone miejsce w szeregach. Dzisiaj będzie o odżywce do włosów o różnej porowatości, czyli jednym słowem przeznaczonej dla wszystkich. Poznajcie Anwen Nawilżający Bez.

Anwen Nawilżający Bez


Recenzja Anwen Nawilżający Bez

 

Opakowanie i Formuła

Odżywka znajduje się w estetycznie wykonanej tubce z motywem oczywiście bzu. W składzie specyfiku znajdujemy 5 substancji o działaniu wiążącym i zatrzymującym wodę wewnątrz włosa. Hyaloveil-P wbudowuje się w strukturę włosa, a Pentavitin zapewnia nawilżenie nawet do 72 godzin. Gliceryna, mocznik oraz sok z aloesu dodatkowo potęgują  ten efekt. Dzięki humektantom zawartym w odżywce włosy stają się gładkie i sprężyste. Formuła kosmetyku jest kremowa i przepięknie pachnie bzem. Zgodnie z zaleceniem producenta nakładamy ją na uprzednio umyte włosy i pozostawiamy na kilka minut, a następnie spłukujemy. Ja najczęściej pod czepkiem zostawiam na dużo dłużej.

Efekty stosowania:

Odżywka stosowana regularnie, oczywiście wraz z wyważoną pozostałą pielęgnacją zapewniającą równowagę PEH, daje doskonałe efekty w postaci wyraźnego wygładzenia włosów. Niemniej jednak zostawiona tylko na kilka minut, nie zaś na dłużej nie daje u mnie spektakualrnych efektów.

Dla kogo:

Odżywka przeznaczona jest absolutnie dla wszystkich, ponieważ każde włosy niezależnie od stopnia porowatości wymagają nawilżenia.

Anwen Nawilżający Bez

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Anwen maska do włosów wysokoporowatych ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kevin Murphy do włosów blond ⭐️


Czy warto kupić Anwen Nawilżający Bez ?

„Nawilżający Bez” to jedna z mniej lubianych przeze mnie odżywek Anwen, gdyż nie daje efektów od razu jak np ma to miejsce w przypadku doskonałej maski Kiełki Przenicy i Kakao, gdzie efekty widzimy już po pierwszej aplikacji. Generalnie uważam, że produkt jest przyzwoity, ale nie niezbędny w mojej pielęgnacji włosów.

KUPISZ TUTAJ

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Anwen Nawilżający Bez
Ocena autora
31star1star1stargraygray