7 sposobów na WALENTYNKI bez serduszek

jak spędzić samotne Walentynki

Nie wiem do której grupy się zaliczasz. Obchodzisz hucznie Walentynki, z serduszkami, czekoladkami i całą tą słodko-lukrowaną otoczką, czy też jest to dla Ciebie powszedni dzień do którego nie przywiązujesz uwagi, bo niczym się nie różni od innych. Nie różni się bo uważasz, że okazywać miłość należy zawsze, a może nie różni się bo jesteś sama, a każda wzmianka o zbliżającym się święcie miłości sprawia Ci ból?

Lubię Walentynki, choć ich nie obchodzę, bo najzwyczajniej  w świecie po prostu o nich zapominam. Niemniej jednak nie mam absolutnie nic przeciwko czerwonym balonikom, serduszkowym czekoladkom, miłosnym liścikom i całej tej oprawie. Czasem nawet uśmiecham się do siebie wspominając pewien wieczór wiele lat temu. Miałam może wtedy 6 lub 7 lat. Byłam bez pamięci zakochana w koledze z bloku. Postanowiłam wysłać mu walentynkę. Bardzo się wstydziłam, z pomocą przyszła mi mama. Do tej pory nie wiem jakim cudem się zgodziła. Miała podłożyć kartonowe serduszko pod drzwiami kilka pięter wyżej i się dostojnie oddalić. Kiedy to czyniła, w progu pojawił się jego ojciec z żoną za plecami. Moja mama z dowodem miłości, czerwonymi policzkami i rozbrajającym uśmiechem podała im liścik i bez słowa odeszła. Nigdy jej nie wspomniałam, że w treści nie znalazło się do kogo owe wyznanie było adresowane.

jak spędzić samotne Walentynki

 

Jak spędzić samotne Walentynki

 

Do rzeczy, mam dzisiaj dla Ciebie 7 sposobów jak spędzić samotne Walentynki, samotne, wcale nie znaczy, że samemu. Masz koleżankę, przyjaciółkę, ciotkę, matkę, które są singielkami? Chwytaj za telefon i ustalajcie plan działania już dziś. Przecież nie musisz się nudzić siedząc na kanapie i oglądając komedie romantyczne, na to przyjdzie pora.. w inny dzień.

 

Wybierz się na tor kartingowy

Nie wierze, że nigdy nie chciałaś pościgać się i poczuć odrobinę adrenaliny. Zakładaj kask i wsiadaj. Gokardy to świetna rozrywka, wiele śmiechu i nutka rywalizacji. Najlepiej zgarnij ze sobą najlepsze koleżanki, bo nic na świecie tak bardzo nie odpręża jak wspólna zabawa.

 

Słyszałaś kiedyś o „Laser Games” ?

Koniecznie wypróbuj. Kamizelka, pistolet, aktywność fizyczna i wybrany scenariusz zabawy pozostanie w twojej pamięci na długo. Postrzelaj, pobaw się i rozładuj napięcie. Kupa śmiechu gwarantowana.

 

Może Paintball ?

Jesteś miłośniczką bardziej ekstremalnych rozrywek? Paintball to świetna opcja dla Ciebie. Wysiłek fizyczny, kolorowe farby, i wspólna walka w drużynie z całą pewnością odwróci uwagę od niechcianego święta.

 

Beauty SPA to zawsze dobry pomysł

Nigdy nie masz czasu na manicure, pedicure i maseczkę? No to właśnie go znalazłaś. Idźcie z najlepszą przyjaciółką do SPA i pozwólcie się sobą zająć, poplotkujcie, odpocznijcie i poczujcie się wyjątkowo. W końcu każda z nas lubi o siebie zadbać.

 

Orientalny masaż najlepiej tajski

Spokojna muzyka, świeczki, piękny zapach, a do tego relaksujący masaż całego ciała, poprawi Ci nastrój nie tylko dzisiaj, a co najmniej na cały tydzień. Możesz zapomnieć o napięciu i rozluźnić się jak nigdy.

 

Pokonaj swoje słabości

Osiągnij szczyty, ścianka wspinaczkowa to świetny sposób na sprawdzenie samej siebie. Pokonaj trudności, jak już znajdziesz się na górze wszystko inne okaże się dziecinnie łatwe.

Poczuj się znów jak dziecko w parku trampolin

Nic tak nie cieszy jak bezmyślne skakanie. Uśmiechnij się, wiem że Ci się spodoba. Dla bardziej odważnych zostają również salta, w końcu kto powiedział, że nie możesz zasmakować odrobinę akrobatyki?!

 

Zadbaj o siebie, w końcu to właśnie ze sobą pozostaniesz w związku do końca życia, i aby relacja ta była w pełni satysfakcjonująca musisz kochać i dbać o siebie na wszystkie możliwe sposoby. Miłych Walentynek ode mnie dla Ciebie.

Chętnie się dowiem jakie są Twoje plany na 14 lutego? Masz już?

 

 

Po planowanie w nowym roku, zapraszam tutaj.

 

 

 

 

Summary
7 sposobów na WALENTYNKI bez serduszek
Tytuł
7 sposobów na WALENTYNKI bez serduszek
Opis
Zastanawiasz się jak spędzić samotne Walentynki? Jesteś singielką i nie masz pomysłów co robić 14 lutego? Już dzisiaj przychodzę Ci z pomocą. Wcale nie musi być smutno ani nudno. Zadbaj o siebie już dziś, w końcu to Ty jesteś ze sobą w związku przez całe życie!
Autor
Nazwa wydawcy
Delicious Beauty
Logo wydawcy