Zofia Chylak Torebka Półksiężyc – błyszczący burgundowy krokodyl

Zofia Chylak Torebka Półksiężyc – błyszczący burgundowy krokodyl

Niebywałym trafem udało mi się zakupić kolejną do kolekcji torebkę Zofii Chylak. To chyba jedyna polska projektantka, której wyroby są tak trudno dostępne i znikają w pare minut po tym jak pojawią się w sklepie. W tym przypadku trudno zatem mówić o wyborze konkretnego modelu, a tym bardziej koloru.Często chwytasz po prostu to co jest. W taki właśnie sposób stałam się właścicielką kolejnej trzeciej już torebki. Tym razem udało mi się zdobyć słynny model Chylak Torebka Półksiężyc w błyszczącym burgundowym krokodylu, który jest jednym z nowszych kolorów marki.


Zofia Chylak Torebka Półksiężyc

 

Chylak model Półksiężyc występuje w dwóch wielkościach, przy czym rozmiar mniejszy jest zasadniczo torebką na pasek. Do wyboru mamy 5 różnych wariantów w czarnym, brązowym, burgundowym oraz czerwonym kolorze i różnym tłoczeniu ( krokodyl, pyton, model gładki). Do każdego z nich dołączony mamy szerszy i dłuższy pasek oraz małą rączkę do noszenia w dłoni bądź na przedramieniu.

 

Jak nosić torebkę Chylak Półksiężyc?

Model Półksiężyc pasuje praktycznie do wszystkich, może poza wybitnie sportowymi , stylizacji. Świetnie się prezentuje zarówno do jeansów, trampek i t-shirt’a jak i do sukienek czy spódniczek w połączeniu z eleganckim obcasem. To zdecydowanie ten rodzaj torebki, który robi robotę. Oryginalny kształt i cudowne tłoczenia sprawiają, że może stanowić ona „centralną” i najważniejszą część stylizacji. Zdecydowanie nie jest to jedna z tych torebek, która tworzy tło dla całej reszty. Dołączenie dwóch pasków umożliwia noszenie torebki na ramieniu, jako crossbody, na przedramię jak i do ręki jako kopertowy model.

 

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Chylak klasyczny model na ramię ⭐️

 

Co zmieści torebka Półksiężyc Chylak?

Ze względu na sam kształt oraz fakt, iż jest to sztywny model, Półksiężyc nie pomieści całej masy rzeczy i nie należy do tych pojemnych modeli. Telefon, klucze, karta kredytowa i ulubiona pomadka to wszystko co ze sobą zabierzecie. Mimo to wygląd torebki wynagradza tą niedogodność.

Stylizacje z Chylak Półksiężyc w roli główniej możecie pooglądać na moim INSTASTORIES

 

w mojej garderobie

furla
Liu Jo
modena
pandora biedrona
furla
Liu Jo
modena
pandora biedrona
furla
Liu Jo
modena
pandora biedrona

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Chylak Półksiężyc
Ocena autora
51star1star1star1star1star