Zoeva Sweet Glamour Collection – sprawdzamy nowości wiosenne 2017!

Cześć, kochani! Dziś chcemy Was zaprosić do wspólnej zabawy z kosmetykami, ponieważ właśnie otrzymaliśmy w swoje ręce najnowszą kolekcję Zoeva Sweet Glamour Collection na wiosnę 2017 roku i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi wrażeniami!

Swatche, czyli jakie kolory możecie znaleźć w kolekcji

Kolekcja Sweet Glamour to piękne czworo cieni do powiek w różnych odcieniach, matowych i połyskujących. Jednak to, co naprawdę wyróżnia tę kolekcję, to osiem różowych pomadek do ust, których kolory idealnie pasują do cieni.

Zapraszamy do obejrzenia swatchy, które wykonaliśmy na swoich dłoniach.

Zoeva Sweet Glamour Collection - swatche

Zdjęcia glamour

Jak wiemy, nie tylko sam kosmetyk jest ważny, ale również jego opakowanie. Zoeva Sweet Glamour Collection nie zawodzi w tym względzie – błyszczący różowy kolor plus złote akcenty sprawiają, że te kosmetyki są ideane do zdjęć glamour.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Sweet Glamour Collection, które wykonałyśmy.

Zoeva Sweet Glamour Collection - zdjęcia glamour

Recenzja

Jest to kolejna znakomita kolekcja, którą Zoeva wprowadziła na rynek. Tym razem Zoeva postanowiła skoncentrować się na odcieniach różu oraz nude, które doskonale pasują na wiosnę, ale oczywiście będą idealne także w inne pory roku.

Co do samej jakości kosmetyków, to nie ma się do czego przyczepić. Cienie nie osypują się, pigmentacja jest niesamowita. Pomadki są długotrwałe i mają fajny macykowaty efekt bez uczucia ciężkiego obciążenia na ustach.

Podsumowanie

Zoeva Sweet Glamour Collection to kolekcja, która z pewnością spełni wszystkie nasze oczekiwania. Jest to kosmetyczna nutka w czasie wiosennych już dni, która sprawia, że czujemy się piękne i dziewczęce.

Jeśli wybieracie się na wakacje, bądź planujecie zdjęcia w stylu glamour, to Sweet Glamour Collection ze Zoeva pozwoli Wam poczuć się niczym gwiazdy z czerwonego dywanu.