ZOEVA CARAMEL MELANGE | Recnejza

Zoeva paleta cieni

ZOEVA jest niemiecką marką stworzoną przez Zoe Boikou. W ostatnim czasie prężnie rozwija się ona również na rynku polskim,zyskując coraz większe grono wielbicielek. „Zoeva” znana jest przede wszystkim z doskonałych jakościowo pędzli oraz mocno napigmentowanych cieni. Produkty są naprawdę świetnie jakościowo, a ich cena jest przystępna. Dzisiejszy wpis będzie rozpoczynał serię testów produktów tej marki, a zaczniemy od palety cieni ZOEVA CARAMEL MELANGE.

 

 

RECENZJA ZOEVA CARAMEL MELANGE

 

Paleta cieni ZOEVA Caramel Melange
Paleta cieni ZOEVA Caramel Melange

 

OPAKOWANIE

Paleta Caramel Melange”  znajduje się w kartonowym opakowaniu w kolorze złota i miedzi. Wewnątrz mamy dość duże lusterko oraz 10 mocno nasyconych cieni o różnym wykończeniu- matowym, satynowym, perłowym oraz metalicznym. Paleta utrzymana jest w tonacji zdecydowanie ciepłej, miedziano-rudej. Kolory dobrane są w sposób przemyślany i umożliwiają wykonanie pełnego makijażu oka. Znajdziemy tutaj zarówno kolory bazowe, przejściowe, konturujące oraz rozjaśniające, jednym słowem wszystko co pozwala na zyskanie miana palety uniwersalnej.

ZOEVA CARAMEL MELANGE
CARAMEL MELANGE

 

 

FORMUŁA

Formuła cieni jest aksamitno-kremowa, bardzo miękka i łatwa do aplikacji. Pigmentacja jest niesamowita, kolory są głębokie i mocno nasycone. Produkt w trakcie rozcierania osypuje się w naprawdę minimalnym stopniu. Cienie bardzo fajnie współpracują ze sobą i idealnie wtapiają się w skórę. Efekt można bez problemu, dowolnie stopniować.

 

SWATCHES ZOEVA CARAMEL MELANGE

 

 

ZOEVA CARAMEL MELANGE
CARAMEL MELANGE paleta kolory

 

CARAMEL MELANGE SWATCH
CARAMEL MELANGE SWATCH

 

ZOEVA paleta swatche
CARAMEL MELANGE SWATCH

 

Swatche ZOEVA Caramel Melange
CARAMEL MELANGE SWATCH

 

 

CARAMEL MELANGE SWATCH

 

CARAMEL MELANGE SWATCH

 

 

TRWAŁOŚĆ

Makijaż oka wykonany „Zoeva Caramel Melange” nosiłam około 7 godzin. Byłam przyjemnie zaskoczona trwałością cieni, które nie zebrały się w załamaniach. Kolor może nieco stracił na intensywności, ale nie była to duża zmiana.

 

 

 

MAKIJAŻ ZOEVA CARAMEL MELANGE

 

Zoeva Caramel Melange makijaż

 

Zoeva Caramel Melange makijaż

Zoeva Caramel Melange makijaż

 

 

Zoeva Caramel Melange makijaż

 

Zoeva Caramel Melange makijaż

 

 

 

OPINIA ZOEVA CARAMEL MELANGE
|PODUSMOWANIE

 

ZOEVA CARAMEL MELANGE jest świetnym jakościowo produktem, o doskonałym stosunku jakości do ceny. Testując paletę, nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż może być ona w pewnym stopniu dość niezłym zamiennikiem trudno dostępnej palety Modern Renesance- Anastasia Beverly Hills.
Kolorystyka obu kompaktów jest utrzymana w ciepłej tonacji i zawiera odcienie czerwieni, rudości i złota. Paleta Zoeva jest bardziej „ruda”, a Anastasii bardziej „czerwona”. Jakościowo cienie od Anastasii są zdecydowanie lepsze, ale nie jest to różnica powalająca. „Caramel Mealnge” w ogólnym odbiorze jest również zbliżona do kompaktu Kylie Jenner The Burgundy Palette.
Omawiany dzisiaj kosmetyk, znajdzie wiele zwolenniczek wśród kobiet, które lubią mocno ciepłe barwy w makijażu oka. Niemniej jednak z całą pewnością nie jest to paleta uniwersalna i nie będzie pasować każdemu, na szczęście ZOEVA COSMETICS w swojej ofercie posiada bardzo duży wybór palet, naprawdę świetnych jakościowo, więc jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie w bardzo przystępnej cenie.

Produkt do kupienia tutaj.

Kup podobne palety:


Zapraszam na recenzję kolejnej palety tym razem mojej ulubionej wśród kompaktów w ofercie marki-  ZOEVA BLANC FUSION, tutaj.

 

ZOEVA BLANC FUSION Paleta cieni
ZOEVA BLANC FUSION Paleta cieni

 

 

 

 

deliciousbeauty

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
ZOEVA CARAMEL MELANGE
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
ZOEVA CARAMEL MELANGE