Zoeva Aristo – paleta cieni do powiek: recenzja, zdjęcia i swatche

Zoeva Aristo to kolejna propozycja popularnego niemieckiego producenta kosmetyków do makijażu. Tym razem postanowiłam przetestować paletę cieni do powiek, która od razu wpadła mi w oko dzięki swojej nietuzinkowej kolorystyce. Dziś opowiem Wam o moim doświadczeniu z tą paletą, przedstawię zdjęcia i swatche, a także podzielę się moimi uwagami na temat jakości produktu.

Mój pierwszy przypadek miłości z Zoeva Aristo

Już na samym początku zauważyłam, że paletę Zoeva Aristo można podzielić na dwie kategorie: matowe i brokatowe cienie. Za takie podzielenie od razu polubiłam paletę, bo lubię mieć różnorodność w kwestii wyboru. Oprócz tego, kolorystyka palety jest naprawdę piękna i zbliżona do moich upodobań. Jest sporo ciepłych, naturalnych odcieni, ale również trochę mocniejszych kolorów, które dodają charakteru.

Swatche cieni Zoeva Aristo

Oczywiście, jak zawsze, zaczęłam od swatchy. Na palcu cienie pięknie się prezentują, ale to przecież nie doceni ich pełni uroku. Dopiero na powiece pojawia się cały potencjał. W związku z tym, że moje powieki potrafią nieraz zrabować z powiek cienie, stawiam na te, które dobrze się trzymają. W przypadku Zoeva Aristo nie miałam z tym problemu – cienie utrzymywały się przez cały dzień w dobrym stanie, nie rozmazywały się ani nie zbierały w załamaniach powiek.

Jakość cieni Zoeva Aristo

Jeśli chodzi o jakość cieni, to jestem bardzo zadowolona. Przyjemnie się blendują, nie osypują się i bardzo dobrze trzymają się na powiece dzięki doskonałej pigmentacji. Cienie matowe są równie dobre co brokatowe, co jest dla mnie dużym plusem, bo zazwyczaj matowe cienie są trudniejsze w aplikacji. W przypadku Zoeva Aristo nie ma z tym problemu.

Podsumowanie

Zoeva Aristo to kolorowa paleta, która z pewnością ożywi każdy makijaż. Świetnie nadaje się na co dzień, ale również na większą okazję. Jakość cieni jest na najwyższym poziomie, dlatego uważam, że warto po nią sięgnąć. Dla mnie to kolejny udany wybór od Zoeva, która zdecydowanie coraz bardziej zyskuje moją sympatię.