Zoeva Aristo Eyeshadow Palette recenzja, zdjęcia i swatche

Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

Kolejny raz Zoeva prezentuje paletę cieni będącą zestawieniem ciepłych, aczkolwiek stonowanych, otulających barw idealnych zarówno na jasienno-zimowe jak i letnie makijaże. Poznajcie Zoeva Aristo Eyeshadow Palette, bo przecież „Quality is not an act. It’s habit”.

Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

 

Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

 

 

Zoeva Aristo Eyeshadow Palette
Recenzja

 

 

Opakowanie

Klasyczne, minimalistyczne, czarne opakowanie ze złotymi zdobieniami zostało wykonane solidnie i prezentuje się naprawdę ładnie. W środku mamy 10 cieni o różnym wykończeniu.

Formuła

Aristo Eyeshadow Palette, posiada spójne i dobrej jakości cienie. Maty są jedwabiste i naprawdę bardzo dobrze napigmentowane. Przepięknie się stopniują, łączą ze sobą i rozcierają na powiece. Kolory z błyskiem są twardsze i posiadają mniejszą intensywność w porównaniu z cieniami metalicznymi do jakich przyzwyczaiła nas marka w swoich innych paletach, co dla jednych będzie zaletą dla innych wadą.

recenzja Zoeva Aristo Eyeshadow Palette
Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

 

Kolory Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

„Aristo Eyeshadow Palette” posiada odcienie w zdecydowanie ciepłej tonacji pogrupowane w dwa rzędy. Pierwszy z nich zawiera cienie matowe, a drugi z błyskiem.

 

 

 

 

I rząd

 

 

In The Ground-  intensywnie napigmentowany, ciepły brąz  z pomarańczowo-czerwonymi, dyskretnymi tonami o bardzo dobrej jakościowo formule.

 

 

Naturalistic– neutralno-ciepły, średnio-ciemny brąz złamany oliwkowymi tonami. Pigemntacja jak  i formuła doskonałej jakości.

 

Central Figure– przepiękny, ciepły, przygaszony pomarańcz na brązowej podstawie z dodatkiem żółtych podtonów (musztardowy). Formuła aksamitna o bardzo fajnej intensywności koloru.

 

 

Ploutos– średnio-ciemny, neutralny w kierunku-ciepłego brąz na beżowej postawie. Formuła miękka i świetnie napigmentowana. Idealny odcień transferowy w załamanie powieki.

 

Blessing– chłodna, jasna, gołębia szarość z dodatkiem rozbielonej lawendy. Formuła dobrej jakości.

 

 

II rząd

 

 

Energetic–  – intensywna, genialnie napigemntowana, ciepła miedz z czerownymi pod-tonami. Formuła miękka dobra jakościowo.

 

 

Pre-history- ciepłe, metaliczne żółtawe, intensywne złoto o intensywnej pigmentacji i dobrej jakościowo formule.

 

The Goddess– metaliczny, ciepły, beżowo-złoty, szampański odcień przepięknie rozświetlający wewnętrzny kącik oka.

 

Air And Water– satynowy, bardzo ładny, delikatny, zgaszony, ciepły pomarańcz na beżowej podstawie.

 

Mother’s House– chłodna, szorstka, ale nieźle napigmentowana metaliczna szarość z niebieskimi tonami o srebrną poświatą.

 

 

Swatches Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

swatches Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

Zoeva Aristo Eyeshadow Palette

 

 

Makijaż

 

 

 

 

 

 

 

 

Trwałość

Cienie utrzymują się na powiekach około 7 godzin w postaci niezmienionej.

 

Opinia Zoeva Aristo Eyeshadow Palette
| Podsumowanie

 

„Zoeva Aristo Eyeshadow Palette” w pełni spełniła moje oczekiwanie zarówno jeśli chodzi o samą jakość cieni jak i zestawienie kolorystyczne. Znajdujemy w niej odcienie harmonizujące ze sobą i unikalne jak chociażby przepiękny Pre-History. Dla mnie jedynym minusem, który nie pozwala mi nazwać kompaktu w pełni samowystarczalnym jest nieobecność koloru czarnego, który akurat dla mnie jest elementem niezbędnym do wykonania kompletnego makijażu.

 

Paleta do kupienia tutaj.

Zapraszam do zapoznania się z recenzją limitowanej palety Zoeva Cafe, tutaj.

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Zoeva Aristo Eyeshadow Palette
Ocena autora
51star1star1star1star1star