Zo Obagi – perfekcyjna pielęgnacja Twojej skóry!

Czy chciałabyś mieć idealnie gładką, promienną skórę pozbawioną niedoskonałości? Poznaj markę Zo Obagi, która specjalizuje się w doskonałej pielęgnacji skóry, będącej zasługą wybitnych dermatologów i naukowców!

Start z Zo Obagi – jak zacząć swoją pielęgnację?

Pierwszym krokiem do pięknej skóry jest oczyścić ją dokładnie z zanieczyszczeń, związanych z kosmetykami czy zanieczyszczeniami z otoczenia. Polecamy do tego produkt Zo Obagi Daily Power Defense, który pozwoli Ci na skuteczne i delikatne usunięcie zanieczyszczeń skóry.

Kolejnym krokiem jest stosowanie Zo Obagi Retinol Skin Brightener 1.0%, który wpływa na redukcję zmarszczek, a także regulowanie stanu skóry, regulując wydzielanie sebum i redukując niedoskonałości.

Czego unikać przy stosowaniu Zo Obagi?

Podczas stosowania Zo Obagi unikaj eksponowania się na słońcu – specjalnie dla naszych klientek mamy w ofercie Zo Obagi Sunscreen + Primer SPF 30, który poza filtrem przeciwsłonecznym ma w składzie również regularizujące działanie, odbijające również działanie promieniowania UV.

Podsumowanie

Pielęgnacja Twojej skóry nie musi być skomplikowana ani łamać Twojego budżetu! Z Zo Obagi będziesz mieć pewność, że korzystasz z doskonałych produktów, które zadziałają o wiele lepiej niż kosmetyki do skóry dostępne na rynku. Zainwestuj w Zo Obagi i ciesz się piękną, promienną i zdrową skórą każdego dnia!