ICE WATCH FLOWER | Kwiatowy ZEGAREK idealne wspomnienie lata

ICE WATCH FLOWER

Uwielbiam zegarki „Ice Watch”, z kilku powodów. Design, kolory, oryginalność wzornictwa jak i użyteczność połączona z wytrzymałością, sprawiły, że są to moje ulubione modele do pracy. W swojej kolekcji posiadam od około roku wzór Glitter Black  z którego jestem bardzo zadowolona. Dlatego też wraz z nastaniem wiosennych dni postanowiłam zapatrzyć się w kolejny model, tym razem w mocno wakacyjnym wzorze. Poznajcie ICE WATCH FLOWER.

 

 

ICE WATCH FLOWER

ICE WATCH FLOWER

 

 

 

 

ICE WATCH FLOWER

 

Ice Watch Flower” występuje w kilku wersjach kolorystycznych i dwóch rozmiarach koperty. Motyw kwiatów na tarczy zegarka, jest słodki, dziewczęcy, wprost wymarzony na lato jak i na poprawę nastroju w deszczową jesień. Pasek wykonany z tworzywa sztucznego, wydaje się, że mało wytrzymały, na szczęście nic bardziej mylnego. Po roku intensywnego użytkowania Glitter  Black nie zauważyłam najmniejszych zniszczeń, mimo że moja praca wiąże się z częstą dezynfekcją dłoni. Podobnie sprawa ma się ze szkiełkiem, które pozostaje w stanie nienaruszonym, a uwierzcie mi zegarek użytkowany jest mało delikatnie i do tego w mało sprzyjających warunkach szpitalnych.

ICE WATCH FLOWER

ICE WATCH FLOWER

ICE WATCH FLOWER

ICE WATCH FLOWER

ICE WATCH FLOWER

 

 

ZEGAREK WPROST IDEALNY NA LATO| CUDOWNE WSPOMNIENIE WAKCJI

 

 

Na sezon letni wybrałam mój „ICE WATCH FLOWER” w wersji białej, która urzekła mnie najbardziej. Bardzo podobają mi się soczyste kwiaty, na tle śnieżnej bieli, co sprawia że jest on bardzo uniwersalnym dodatkiem właściwie do każdej stylizacji. Noszony na codzień budzi zainteresowanie i stałe pytania gdzie można go kupić.
Nie wykluczam w najbliższej przyszłości zakupu większej ilości modeli.

 

ICE WATCH FLORAL

ICE WATCH FLORAL

ICE WATCH FLORAL

 

 

 

ICE WATCH FLOWER do kupienia tutaj.

 

 

 

Zapraszam również do zapoznania się z recenzją luksusowej mini torebki Pochette FELICIE CHAIN WALLET OD LV, tutaj.

 

Pochette Felice wnetrze torebki
Pochette Felice LV

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
ICE WATCH FLOWER
Ocena autora
51star1star1star1star1star