YSL Vinyl Couture Mascara I’m The Trouble i I’m The Fire Recenzja | Makijaż idealny na WALENTYNKI!

YSL Vinyl Couture Mascara

Głęboka śliwka, intensywny granat, soczysta zieleń, gorące złoto, odważna fuksja, ciepły brąz czy może klasyczna czerń opruszona srebrem? YSL Beauty prezentuje 8 awangardowych odcieni maskary Vinyl Couturezapraszając nas do szalonej zabawy kolorem, łamania schematów i wyrażania siebie jakkolwiek tylko na to mamy ochotę. 

YSL Vinyl Couture Mascara

 

recenzja YSL Vinyl Couture Mascara

 

YSL Vinyl Couture Mascara
Recenzja

 

„Vinyl Couture Mascara”  od Yves Saint Laurent to spojrzenie pełne buntu, gdzie kolor odgrywa pierwszoplanową rolę. Ubierz swoje oczy, wyróżnij się, bądź sobą!

 

Opakowanie i formuła

Maskara znajduje się w przepięknym i bardzo luksusowym, kanciatym opakowaniu ze złotą nakrętką i tłoczonym logiem marki na wierzchu. Tusz jak podaje producent ma za zadanie przedłużać, pogrubiać i podkręcać rzęsy, a dzięki wysoko skoncentrowanym pigmentom nadać im intensywny kolor. Szczoteczka umiarkowanej wielkości, jest naprawdę wygodna przy pracy i ładnie rozdzielająca rzęsy. Zapach tuszu niestety jest mocno chemiczny, na szczęście szybko się ulatnia.

YSL Vinyl Couture Mascara

opinie YSL Vinyl Couture Mascara

 

 

 

I’m The Trouble Vinyl Couture Mascara

I’m The Trouble” jest bardzo intensywnym, habrowym odcieniem. Bardzo ładnie pokrywa rzęsy i wyraźnie je wydłuża. Kolor jest wibrujący i widoczny.

 

I'm The Trouble Vinyl Couture Mascara

I'm The Trouble Vinyl Couture Mascara

I'm The Trouble Vinyl Couture Mascara

I’m The Fire Vinyl Couture Mascara

I’m The Fire” to piękny złoty odcień z połyskującymi drobinkami zawieszonymi w formule. Niestety kolor praktycznie nie uwidacznia się na rzęsach. W zasadzie nie mogłam nawet zrobić sensownego zdjęcia aby pokazać jaki jest efekt.

I'm The Fire Vinyl Couture Mascara

I'm The Fire Vinyl Couture Mascara

I'm The Fire Vinyl Couture Mascara

 

Trwałość

Tusz nie rozmazuje się i wygląda ładnie przez cały dzień.

 

 

Opinia YSL Vinyl Couture Mascara
| Podsumowanie

 

„Maskara Vinyl Couture”, szczególnie ta w intensywnym odcieniu habrowym bardzo przypadła mi do gustu. Pięknie pogrubione i wydłużone rzęsy w oryginalnym kolorze to doskonały pomysł na walentynkowy makijaż. I’m the Fire niestety rozczarował mnie okrutnie. Efekt jaki daje jest ledwie zauważalny, w zasadzie nadaje się wyłącznie do nałożenia na końcówki, a i tutaj rzęsy wydają się być krótsze niż są w rzeczywistości. Dlatego też polecam wybierać maskary w tych bardziej intensywnych kolorach. U mnie w najbliższych planach zakup zieleni i fioletu!

Kosmetyki do kupienia tutaj.

Inne kosmetyki marki warte uwagi:


Zapraszam również na recenzję mojego ulubionego tuszu do rzęs Estee Lauder Sumptous Extreme Mascara, tutaj.

Estee Lauder Sumptous Extreme Mascara

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
YSL Vinyl Couture Mascara
Ocena autora
41star1star1star1stargray