Yonelle Cavipeeler peeling kawitacyjny w domowym zaciszu

Yonelle Cavipeeler

Będąc nastolatką cieszyłam się piękną cerą. Podczas gdy moje rówieśniczki toczyły nierówne boje z  trądzikiem, ja nie miałam pojęcia co to znaczy. W skrytości wierzyłam, że pozostanę nieświadoma problemu do końca mojego życia. Niestety nie mogłam pomylić się bardziej. Po 30-tce moja cera zrobiła się kapryśna jak nigdy, a niedoskonałości zalewały moją twarz falami. Tak się zaczęła moja walka o piękną skórę i poznawanie coraz to nowych kosmetyków jak i urządzeń, które miały mnie wesprzeć w owej batalii.

Yonelle Cavipeeler

Yonelle Cavipeeler


Piękna skóra od zaraz, poproszę! – Yonelle Cavipeeler


Po wielu bardziej lub mniej udanych próbach swoją pielęgnację mniej więcej od 3 lat oparłam na dwóch urządzeniach- szczoteczce Foreo Luna 2 o której szerzej pisałam tutaj oraz na urządzeniu wielofunkcyjnym oferującym peelingu kawitacyjnym o którym będzie traktował dzisiejszy post.

Yonelle Cavipeeler

Yonelle Cavipeeler

recenzja Yonelle Cavipeeler

Poznaj Yonelle Cavipeeler

Yonelle podążając za światowym trendem w pielęgnacji polegającym na wykonywaniu coraz bardziej zaawansowanych zabiegów kosmetycznych w domowym zaciszu kilka lat temu poszerzyła swoją ofertę o urządzenie kawitacyjne Yonelle Cavipeeler.

 


Jak działa Yonelle Cavipeeler?

Urządzenie zapewnia maksymalną skuteczność wykorzystując 4 techniki dostępne dotychczas wyłącznie w gabinetach kosmetycznych:

  • peeling kawitacyjny (wstęp do pielęgnacji polegający na dogłębnym oczyszczeniu skóry)
  • sonoforezę i jonoforezę (kolejny krok w którym składniki aktywne dowolnego serum zostają wtłoczone w skórę)
  • prądy EMS ( stymulujące skórę i wspomagające odnowę biologiczną)

Zabieg w pełnej wersji która trwa około 10 minut przeprowadzam raz w tygodniu, w pozostałe dni stosuję skrócony zabieg z użyciem serum.

Yonelle Cavipeeler

Cavipeeler jest dość prosty w obsłudze, lekki i został wykonany z dbałością o wszelkie szczegóły. Plastki w odcieniu perłowego różu prezentuje się luksusowo i bardzo kobieco.

🔸 Sprawdź : Dlaczego wolę Foreo Luna od Clarisonic?
🔸 Sprawdź: Ulubiona maseczka oczyszczająca.


Recenzja Yonelle Cavipeeler peeling kawitacyjny czy działa?

 

Zabieg wykonywany regularnie raz w tygodniu wsparty codzienną pięlegnacją przynosi doskonałe efekty.
Po pierwsze istotnie redukuje problemy z niedoskonałościami poprzez dogłębne oczyszczenie porów. Wygładza skórę pozbywając się martwego naskórka oraz umożliwia dostarczenie substancji odżywczych w głąb skóry metodami dotychczas niedostępnymi w warunkach domowych.

Jeśli zastanawiasz się nad odpowiedzią na pytanie „Czy warto kupić Yonelle Cavipeeler?” odpowiem Ci możliwie najkrócej- tak. Jeśli masz po temu odpowiednie fundusze, stawiasz na nowoczesne i skuteczne metody pielęgnacji jak najbardziej powinnaś skorzystać z możliwości jakie daje nam obecnie współczesna technologia.

Urządzeni kupisz tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Yonelle Cavipeeler
Ocena autora
51star1star1star1star1star