KWAS HIALURONOWY WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK | Bruzdy nosowo-wargowe

Zabieg wypełniania bruzd kwasem hialuronowym

KWAS HIALURONOWY WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK | Bruzdy nosowo-wargowe

Medycyną estetyczną zajmuję się na codzień, profesjonalnie wykonując liczne zabiegi dla swoich klientek. Zawsze staram się oceniać trafiające do mnie pacjentki jako ich lekarz , ale również jako kobieta. Proponując konkretne zabiegi opieram się na własnym doświadczeniu, zastanawiam się co sama chciałabym mieć, co poprawiłoby ich urodę i dodałoby pewności siebie. Jednym z takich zabiegów o spektakularnym, natychmiastowym efekcie jest „wypełnianie bruzd nosowo-wargowych”.

Uwielbiam gdy efekt końcowy jest naturalny , nienachalny, podkreśla to co jest piękne w danej osobie , a koryguje niedoskonałości.
Zawsze podchodzę indywidualnie do każdej klientki, doradzam zgodnie z oczekiwaniami, nie mydle oczu, wykonuje zabiegi tylko te, których jestem pewna efektu końcowego.

Często słyszę w moim gabinecie pytania typu „Jaki jest najlepszy zabieg  medycyny estetycznej” ,
Czy zabiegi medycyny estetycznej są bolesne„, „Jakie są powikłania po zabiegach medycyny estetycznej„,”Ile kosztują zabiegi medycyny estetycznej” , „Jakim zabiegom medycyny estetycznej powinnam się poddać” i masę innych.

W dziale medycyna estetyczna postaram się wam odpowiedzieć na większość wątpliwości z punktu widzenia lekarza , a przede wszystkim kobiety. Wszystkie zabiegi o których piszę wykonuje samodzielnie na sobie i pacjentkach, ponieważ wychodzę z założenia , że muszę znać wszystkie procedury nie tylko z punktu widzenia osoby która je wykonuje, ale też kobiety która się im poddaje.

 

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych KWAS HIALURONOWY

 

Dzisiaj zajmiemy się „wypełnianiem zmarszczek„, a dokładniej wypełnianiem bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym.

Preparatów związanego kwasu hialuronowego jest wiele. Odpowiedni produkt powinien być dobrany indywidualnie do każdej klientki, biorąc pod uwagę efekt jaki chcemy uzyskać, okolice jaką poddajemy zabiegowi, oraz głębokość zmarszczek.

Zastanawiacie się” Jak wygląda preparat kwasu hialuronowego?” Oto przykładowy produkt, jeden z wielu dostępnych na rynku.

Princess Volume ( preparat kwasu hialuronowego)
Princess Volume ( preparat kwasu hialuronowego)

 

W opakowaniu jest jednorazowa ampułko – strzykawka z wybranym preparatem. Całość wygląda groźnie, ale zapewniam was, że zabieg jest praktycznie nieodczuwalny.

 

KWAS HIALURONOWY WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
Preparat kwasu hialuronowego w ampułce

 

PRZEBIEG ZABIEGU WYPEŁNIANIA BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH

 

Przed podaniem „wypełniacza” w „bruzdy nosowo-wargowe” zawsze rozmawiam z klientką jaki chciałaby uzyskać efekt końcowy, szczerze odpowiadam na pytania czy jest to możliwe do osiągnięcia i jakim preparatem. Omawiamy również kwestie finansowe, które zależą przede wszystkim od ilości produktu jaki musimy zużyć, producenta, oraz gęstości kwasu.

Jeśli mam do czynienia z głębokimi bruzdami nosowo-wargowymi, a pacjentka chciałaby uzyskać pełną korektę wybieram ampułkę kwasu hialuronowego gęstego, który podaję głęboko podskórnie oraz ampułkę kwasu bardziej plastycznego podawanego bardziej powierzchownie.

Zmarszczki płytkie, oraz w okolicach ust z powodzeniem wypełniam mniej gęstym , a co za tym idzie tańszym i bardziej plastycznym preparatem.

Praca z mniej gęstym wypełniaczem jest łatwiejsza- preparat łatwiej uformować w skórze, mniej rozpiera tkanki jest zdecydowanie bardziej plastyczny. Preparaty gęste, stężone podajemy głębiej i wymagają większej pracy dla uzyskania pożądanego efektu.

JAK WYGLĄDA OSTRZYKIWANIE PRZY UŻYCIU WYPEŁNIACZA

Pracę zaczynam od wyjaśnienia  całej procedury zabiegowej. Omawiamy dokładnie czego się obawiasz, czego możesz się spodziewać i jaki jest możliwy efekt końcowy zabiegu.

Następnie smaruję okolicę zabiegową stężoną lignokainą i czekamy, aż preparat zacznie działać.
Na tym etapie poczujesz lekkie mrowienie i drętwienie skóry.
Gdy jesteś znieczulona ( zwykle po 15-20 minutach) przystępuje do właściwej części procedury.
To prawie nic nie boli! Wiem bo sama regularnie koryguje swoje bruzdy. Poczujesz co najwyżej lekkie 4 lub 6 ukłuć ( po 2 lub 3 na stronę), następnie niewielkie rozpieranie. Najpewniej nie zorientujesz się kiedy  zabieg będzie skończony. Całość będzie trwała ok 10 minut.

Po wszystkim usiądziemy i dokładnie opowiem Ci jak masz postępować w kilku następnych dniach.

 

Postępowanie po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego | Korekcja bruzd nosowo-wargowych

 

Powiem Ci abyś w ciągu najbliższych kilku dni, delikatnie nakładała i zmywała makijaż, pod żadnym pozorem nie masowała sobie miejsc podania, unikała sauny i solarium oraz odpoczęła od intensywnych ćwiczeń  fizycznych . Zwrócę Ci uwagę abyś piła w następnych dniach co najmniej 3 litry wody. Jest to ważne dla prawidłowego „osadzenia ” się kwasu ( pamiętaj kwas hialuronowy wiąże wodę). Dnia następnego możesz się spodziewać niewielkiego zasinienia w miejscach podania, niewielkiej opuchlizny , która ustąpi w przeciągu kilku dni. Efekt końcowy zauważysz w pełni po 14 dniach od zabiegu.

Na koniec spotkania umówimy się na wizytę kontrolną, która odbędzie się po kilkunastu dniach. Podam Ci swój numer telefonu jeśli miałabyś jakieś pytania.

Zapraszam na stronę mojego gabinetu medycyny estetycznej TUTAJ .

Uwielbiam „zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym bruzd nosowo-wargowych” , efekty widoczny jest od razu , a poprawa wyglądu iście spektakularna, odejmuje z metryki kilka ładnych lat!
Dodatkową zaletą jest całkowita odwracalność zabiegu oraz niewielkie ryzyko powikłań.

Czy wiesz już wszystko o zabiegu z użyciem kwasu? Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszam do napisania do mnie, lub zapoznania się z artykułem na temat „powiększania ust kwasem hialuronowym” KLIK.

Produkty z kwasem hialuronowym tutaj:

Summary
KWAS HIALURONOWY WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
Tytuł
KWAS HIALURONOWY WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
Opis
W dzisiejszym wpisie KWAS HIALURONOWY WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK, czyli jak wygląda zabieg podania kwasu hialuronowego w bruzdy nosowo-wargowe.
Autor
Nazwa wydawcy
Delicious Beauty
Logo wydawcy