Bodyface Bronzer Wibo – nowa propozycja na sezon wiosna/lato 2017

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że w trakcie upalnego lata, Twoja skóra pragnie zdrowego blasku i koloru? Właśnie dla takich sytuacji firma Wibo stworzyła nowy produkt – Bodyface Bronzer 2017, który zapewni Ci zdrowo wyglądające skóry i gwarantuje efekt opalonej cery bez konieczności wystawiania się na słońce.

Wibo Into The Sun – bronzer, który znasz

Jeśli interesujesz się kosmetykami, z pewnością słyszałaś o marce Wibo, która od lat oferuje wysokiej jakości kosmetyki w przystępnych cenach. Niedawno wypuściła na rynek nowy produkt z serii INTO THE SUN – Bodyface Bronzer, który połączeniem koloru w pikselach, pozwoli Ci na łatwiejsze rozprowadzanie produktu na skórze, dając głęboki, naturalny kolor.

BodyFace Bronzer – idealny dla każdego typu skóry

Ten produkt został zaprojektowany z myślą o wszystkich typach skóry. Polecany jest dla osób, które chcą uzyskać delikatny, subtelny kolor bez konieczności korzystania z ekspozycji na słońce. Formuła, w której zostały połączone złote, brązowe i różowe pigmenty, pozwala na dopasowanie ich do karnacji skóry. W rezultacie uzyskujemy zdrowo wyglądający efekt opalenizny.

Bodyface Bronzer – jak go stosować?

Bodyface Bronzer wzorowo ściere się na skórze, przy czym nie pozostawia śladów ani smug. Warto zacząć od nakładania produktu na dekolt i ramiona, a następnie delikatnie rozprowadzać go na twarzy. Oczywiście, jeśli masz ochotę, możesz nałożyć na niego podkład lub pudr, ale zazwyczaj sam bronzer wystarczy. Zawiera on cukrówki, które delikatnie pięknie pachną, czyniąc ten produkt jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Bodyface Bronzer w lato 2017

Marzeniem każdej Polki jest piękna, opalona cera, bez skazy. Jednak ekspozycja na słońce przez cały dzień jest niezdrowa i niesie ze sobą ryzyka poważnych chorób skóry. Najlepszym rozwiązaniem, dla osób którzy chcą uzyskać subtelny kolor, bez szkody dla ich skóry, jest właśnie Bodyface bronzer z serii Into the Sun wystarczy nałożyć go w kilku miejscach, a cała twarz i skóra nabierają brązowego blasku.

Bodyface Bronzer w sklepie Rossman

Ten wspaniały kosmetyk możesz dostać w sklepie Rossman. Oferta sklepu została znacznie poszerzona o nowości kosmetyczne i Bodyface Bronzer z serii Into The Sun by Wibo to tylko jedna z nich!

Podsumowanie

Bodyface Bronzer z serii Into The Sun daje Ci możliwość uzyskania delikatnego, naturalnego koloru pozbawionego szkodliwych dla zdrowia promieni słońca. To właśnie dlatego i z taką łatwością można go polecać każdej kobiecie, która ceni sobie piękno i zdrowie.