Wakacyjne inspiracje lipca i sierpnia 2020

Wakacyjne inspiracje lipca i sierpnia 2020

Ostatnie miesiące obfitowały u mnie w wiele zmian i przemian zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dokonały się one na wielu płaszczyznach z czego jestem niezwykle dumna. Do rzeczy.

Inspiracje lipca i sierpnia 2020

 

1.Kolor brązowy

Brąz zagościł masowo w moich ubraniach, torebkach i sneakersach. Pokazał się w elementach domowego wystroju jak i na moich włosach.

2. Metamorfoza dużego pokoju.

Minimalistyczną biel zastąpiły drewniane meble, które nadały całości ciepła, przytulności i równowagi. W takiej przestrzeni poczułam się znakomicie. Całość uzupełniły elementy butelkowej zieleni zarówno na ścianach jak i w dodatkach.

 

3. Kwiatowa dżunga domowa.

W domu pojawiły się zielone kwiaty w sporej ilości. Są wszędzie, dosłownie. Uwielbiam o nie dbać, dokupować nowe, przesadzać i ustawiać w każdej możliwej przestrzeni. Dają uspokojenie, szczęście, równowagę i życie. Jak się okazało mam do nich całkiem dobrą rękę wbrew temu co przypuszczałam wcześniej.

4. Świadoma pielęgnacja włosów i naturalne wydobycie fal.

Od paru miesięcy zgłębiam tajniki  świadomej pielęgnacji włosów. Wybrałam metodę mycia OMO, olejuję włosy i wydobywam fale. Piszę i testuję całą masę technik i produktów w tym zakresie. Niesamowitą przyjemność sprawia mi obserwowanie metamorfozy moich włosów.

5. Bye Bye blondie.

Pożegnałam się ostatecznie z blondem na włosach i postawiłam na jaśniutki brąz. Czuję się bardziej naturalnie, bardziej jak ja. Całe życie przypuszczałam, że nie ma innego koloru poza blondem, a tu proszę jest!

6. Naturalne paznokcie.

Kolejna super zmiana. Zdecydowałam się pozbyć na kilka tygodni ( może dłużej ) hybryd z paznokci i zadbać o ich pielęgnację. Okazało się, że jest to możliwe i wcale nieźle się czuję widząc jakim zmianą ulegają.

7. SUP joga

Joga na wodzie na desce pozwoliła mi spojrzeć na jedność, harmonię i oddech z nieco innej perspektywy. Niesamowite połączenie, które pozwoliło praktykować w tak niecodziennych warunkach i czerpać z tego równie niesamowitą przyjemność!

Wydarzenie to jak i metamorfozę pokojów możesz obejrzeć u mnie na VLOGACH .

 

8. Pozbyłam się większości kosmetyków i ubrań

Moja droga do bardziej minimalistycznego i świadomego życia postępuje. Pozbyłam się większości produktów, których nie używałam. Pojawiła się ulga i świadome cieszenie się rzeczami, które pozostały. Holdingowi powiedziałam nie!

9. Portal AloYoga

Aloyoga to portal przeładowany przeróżnymi lekcjami jogi z podziałem na intensywność, czas trwania praktyki jak i poziom zaawansowania. Dodatkowo znajdziesz tam medytacje jak i pranajamę. Uwielbiam!

10. Zdrowe Pogaduchy

Nowa seria na kanale Delicious Beauty w którym odpowiadam na Wasze pytania dotyczące zdrowia psychicznego z perspektywy specjalisty psychiatry. Pierwszą część obejrzysz [ tutaj] .

 

A jakie są Twoje inspiracje minionych miesięcy?

 


⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Co dobrego przyniosła kwarantanna? ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Jak radzę sobie ze stresem ? ⭐️