Top 10 ulubienców marca 2020 – odkryj najlepsze hity miesiąca!

Marzec to jeden z ulubionych miesięcy dla wielu z nas. Słoneczne dni i ciepła aura sprawiają, że wiele osób spędza coraz więcej czasu na świeżym powietrzu. Nie brakuje też czasu na słuchanie muzyki!

W tym artykule przedstawiamy 10 najlepszych utworów, które zostały ulubieńcami słuchaczów w marcu 2020 roku. Znajdziesz tutaj utwory z różnych gatunków muzycznych, które napewno przypadną Ci do gustu.

1. "Roses" – SAINt JHN (Imanbek Remix)

"Roses" w wydaniu SAINt JHN z pewnością nie jest nowością, ale to właśnie remix Imanbeka sprawił, że utwór stał się hitem. Ten elektroniczny remix skradł serca wielu słuchaczy i przyczynił się do popularności piosenki w internecie.

2. "Toxic" – Kehlani

"Toxic" to utwór, który wywołuje miłe dreszcze na plecach. Spokojne dźwięki i wokal Kehlani sprawiają, że utwór ten jest idealny do słuchania w tle podczas relaksu.

3. "Blinding Lights" – The Weeknd

The Weeknd to wokalista, który nie musi już nikomu udowadniać swojego talentu. Utwór "Blinding Lights" to idealne połączenie dźwięków retro z nowoczesnym stylem muzycznym. Ten utwór to już kolejny hit w karierze kanadyjskiego artysty.

4. "The Box" – Roddy Ricch

Siła "The Box" tkwi w prostej linii melodyjnej i doskonałych samplach dźwiękowych. Utwór ten niemalże z miejsca stał się hitem radia, a jego popularność rośnie z każdym dniem.

5. "Stupid Love" – Lady Gaga

Lady Gaga to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie i to właśnie jej nowy utwór zyskał wiele fanów. "Stupid Love" to uwspółcześnione brzmienie lat 80-tych i przebojowy rytm.

6. "Dance Monkey" – Tones and I

Chyba niema osoby, która nie słyszała tego przeboju. "Dance Monkey" to utwór, który błyskawicznie zdobył słuchaczy na całym świecie. Wielu z nas przyciągnęło niebanalne brzmienie dźwięków i eteryczny wokal Tones and I.

7. "No Time To Die" – Billie Eilish

"No Time To Die" to utwór, który powstał na potrzeby najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Ten utwór to połączenie nowoczesnej muzyki i nostalgii, dzięki czemu jest to przepis na niebanalny hit.

8. "Don’t Start Now" – Dua Lipa

To hit, którego nie sposób pominąć na naszej liście! Don’t Start Now to utwór, który porwał wiele słuchaczek do tańca. Muzyka Duy Lipy to połączenie retro z nowoczesnym brzmieniem.

9. "Say So" – Doja Cat

W zalewie mainstreamowych hitów, "Say So" Doja Cat wyróżnia się przede wszystkim dzięki charakterystycznemu wokalnemu ujęciu. Ten utwór to połączenie muzyki elektronicznej z R&B i hip-hop.

10. "Intentions" – Justin Bieber ft. Quavo

Ostatnim utworem w naszej liście jest "Intentions" Justina Biebera. Ta ballada porusza nie tylko ze względu na emocjonalne wokalne ujęcie, ale też dzięki przesłaniom, jakie niesie. W swojej prostocie to utwór, który dociera do serca.

To nasza lista ulubienców marca 2020. Co sądzicie o tych utworach? Może macie swoich ulubionych wykonawców i ich hity? Zachęcamy do dzielenia się w komentarzach.