Topowe ulubieńce kosmetyczne maja 2020 roku: Madara, Charlotte Tilbury, Bobbi Brown, Ilia Beauty i Melissa

W dzisiejszych czasach wybór kosmetyków jest niezwykle duży, co może powodować dezorientację i myślenie, że świat się zawala. Na szczęście są osoby, które drążyły temat i podzielą się swoimi spostrzeżeniami. W dzisiejszym artykule przedstawiamy ulubienców maja 2020 roku według Madara, Charlotte Tilbury, Bobbi Brown, Ilia Beauty i Melissa.

Madara

Firma Madara ma dużo wspaniałych produktów, ale jednym z najlepszych z pewnością jest ich wyjątkowo skuteczny krem przeciwzmarszczkowy. Jest to produkt oparty na ekstrakcie z mĂąrzy – składniku, który ma właściwości przeciwutleniające. Krem wzbogacony został o wiele dodatkowych składników, które działają na różne objawy starzenia się skóry, takie jak: bruzdy, plamy pigmentacyjne czy suche skórki. Dostępny jest w drogeriach internetowych.

Charlotte Tilbury

Jeżeli kwintesencją makijażu jest piękno, to Charlotte Tilbury to królowa. Wśród naszych ulubieńców maja 2020 roku wyróżnia się korektor Charlotte Tilbury. Jest to produkt, który doskonale ukrywa cienie pod oczami, zmarszczki i przydaje cerze promienny blask. Korektor Charlote Tilbury to must have każdej kobiety, która chce wyglądać pięknie i świeżo.

Bobbi Brown

Bobbi Brown to legendarne przedsiębiorstwo kosmetyczne, które zawsze stawiało na prostotę i uniwersalność. Jeden z naszych ulubieńców tego miesiąca to właśnie krem BB Bobbi Brown. Krem BB Bobbi Brown to bardzo lekki produkt, który kryje skazy i zaczerwienienie skóry, a także hamuje proces starzenia. Dostępny jest w sklepach internetowych i w butikach.

Ilia Beauty

Ilia Beauty stawia na kosmetyki ekologiczne. Najlepszym z nich jest krem CC (correct and correct), który jest łatwy do aplikacji i zapewnia doskonałą pigmentację. Krem CC Ilia Beauty może być stosowany na skórze pod oczami, na mostku nosa, na brwiach i innych miejscach, aby uzyskać idealny wygląd.

Melissa

Jeśli chodzi o kosmetyki, to Melissa ma dużo do zaoferowania. Jednym z naszych ulubieńców maja 2020 roku jest ich krem BB. Jest to produkt, który nadaje skórze promienny wygląd i hamuje proces starzenia się. Krem BB Melissa można stosować płynnie lub z kapturem, który zapewni doskonałą konturową aplikację.

Powyższa lista składa się z kilku najlepszych kosmetyków, które podbiły serce ekspertów i użytkowników – ulubiency maja 2020 roku według Madara, Charlotte Tilbury, Bobbi Brown, Ilia Beauty i Melissa. Z całą pewnością każdy spośród nich może stanowić idealny wybór dla osoby poszukującej najlepszego produktu kosmetycznego dla siebie.