Ulubieńcy Maja 2020 roku – Madara, Charlotte Tilbury, Bobbi Brown, Ilia Beauty i Melissa

Ulubieńcy Maja 2020 roku

W maju znalazłam wiele perełek, które dzisiaj chciałabym Wam pokazać. Bez długich wstępów przechodzimy do meritum zapraszam na wpis-  Ulubieńcy Maja 2020 roku.

Ulubieńcy Maja 2020 roku

 

Ulubieńcy Maja 2020 roku

 

Zacznę od luksusowej palety cieni Charlotte Tilbury Copper Charged, która jest wymarzoną propozycją do dziennych, ekspresowo-szybkich makijaży. Cienie są w najwyższej jakości i cudownie podkreślają niebieską tęczówkę oka [ recenzja ].

Zakochałam się i zdecydowanie nadużywam rozświetlającego różu Bobbi Brown Afternoon Glow ( jest to rozświetlacz, ale ja właśnie w ten sposób go używam). Daje niezwykły, „mokry” glow i cudownie złoto-różowy blask. Jestem zakochana delikatnością przy jednocześnie zauważalnym efekcie końcowym [ recenzja ]. Wygląda wyjątkowo w duecie z różo-bronzerem Santa Barbara tej samej marki [ recenzja ] Jest to idealana kompozycja dla Ciebie jeśli bliższe Ci są bronzery niźli róże.

 

Na uwagę zasługuje korektor Ilia Beauty, który poza doskonałym składem bardzo ładnie kryje zasinienia, rozświetla okolicę pod oczami i nie migruje w załamania jeśli jest dobrze zagruntowany [ recenzja ].

 

 

Nieustannie od kilku tygodni zachwycam się kosmetykami Pur Cosmetics i dzisiaj chciałabym zwrócić Twoją uwagę na fenomenalnie jedwabisty sypki puder Translusent Loose Powder [ recenzja ].

 

 

Teraz czuję lekkie skrępowanie bo napiszę o limitowanej palecie MAC Starring You do konturowania twarzy, które dają cudownie lustrzany efekt, który przypomina mi ten jaki mogę osiągnąć za pomocą palety Charlotte Tilbury Glowgasm jeśli chodzi o wykończenie

[ recenzja ].

 

Zoeva Melody to odkrycie roku. Zestawienie kolorów jak i jakość cieni są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie jest to najlepsza paleta cieni marki! [ recenzja ]

 

Na koniec wspomnę o kremie koloryzującym Madara City CC, który jest propozycją lekką, wyrównuje koloryt cery i do tego ma bardzo dobry skład. Idealny na zbliżający się sezon wakacyjny [ recenzja ].

 

 

Będzie o jednej pomadce. Oczywiście w kolorze nude, a mowa tutaj o najnowszym odcieniu Athena z serii All I Need Is Nude od Natasha Denona. Pomadka charakteryzuje się unikalną kremowością, świetnym kryciem i niezłą trwałością.

 

 

Z pielęgnacji mam dla Ciebie jedną propozycję, ale za to fenomenalną. Zo Skin Health Offect Exfoliationg Polish to produkt idealny do oczyszczenia skóry twarzy, którego jednokrotne użycie powoduje cudownie wygładzenie skóry, delikatne napięcie i rozświetlenie. Miłość od pierwszego użycia.

 


Niekosmetyczni ulubieńcy maja 2020

Melissa ponownie mnie zaskoczyła. Tym razem pudrowo-różowymi trampkami z uszami myszki Mickey. Są słodkie, niezwykle wygodne i umilają mi każdy dzień.

 

 

 – KUP ULUBIEŃCÓW MAJA 2020 –
athena
Madera city
Santa Barbara
pur puder
ilia korektor
afterglow
copper
athena
Madera city
Santa Barbara
pur puder
ilia korektor
afterglow
copper