Ulubieńcy miesiąca kwietnia 2020

Ulubieńcy miesiąca kwietnia 2020

To był trudny miesiąc wiadomo z jakich przyczyn, tłumaczyć nikomu nie muszę. Testowanie nowości zmniejszyło swój pęd w moim przypadku, aczkolwiek nie wygasło zupełnie, dlatego też  mam Wam do pokazania kilka absolutnych perełek minionego miesiąca.Kosmetyczni ulubieńcy kwietnia 2020

Zacznę od największego odkrycia ostatnich tygodni którym są kosmetyki marki Pur Cosmetics. Dobry skład, nietetsowanie na zwierzętach stanowią świadomy wybór zakupowy w najlepszej możliwej jakości. Na uwagę zasługują absolutnie wszystkie produkty tej firmy, które próbowałam, a w szczególności krem koloryzujący Pur 4-in-1 Tinted Moisturizer oraz korektor z tej samej serii 4-in-1 Concealer Pen, które sprawiają, że makijaż wygląda bardzo naturalnie, a cera promiennie. Nie mogę nie wspomnieć również o palecie do makijażu Pur Creator, która zawiera 9 cieni do powiek, rozświetlacz oraz bronzer. Jest magiczna! [ recenzja ]

 

 

Charlotte Tilbury Green Light to paleta, ktora fenomenalnie podkreśla kolor mojej tęczówki. Sama formuła cieni jest miciutka i świetnie napigmentowana. Makijaż powstaje szybko i intuicyjnie. Świetny wybór również dla osób początkujących w makijażu. [ recenzja ]

Koniecznie sprawdź  naturalny podkład Madara Skin Equal, który absolutnie rewelacyjnie wygląda na skórze. Daje satynowe wykończenie, jest lekki i ma działanie pielęgnacyjne. Rewelacja i tyle ! Polecam [ recenzja ].

Ostatnim kosmetykiem wartym uwagi w tym miesiącu jest satynowy róż od Patrick Ta w kolorze She’s Passionate, który jest połączeniem koralowej brzoskwini złamanej odrobiną różu. Cudownie scala się ze skórą i daje efekt świeżego rumieńca. Sama zobacz [ recenzja ].


Niekosmetyczni ulubieńcy miesiąca kwietnia 2020

 

Dyson Supersonic to suszarka, która zmieniła absolutnie moje podejście do stylizacji włosów. Zdecydowanie skróciła sam proces i dodatkowo uczyniła go mega bezpiecznym .

 

Rosa Chaines i moja kompozycja naszyjników. Elegancka i nieprzesadzona, oczywiście w mojej opinii. Wszystkie są prezentem urodzinowym z którym się nie rozstaję.

Na koniec nowe Martensy, które uratowały moją stylizację na evencie w Brytyjskiej Ambasadzie. W akcji zobaczycie je tutaj.

 

 

KUP ULUBIEŃCÓW KWIETNIA 2020
dyson
poatrick
madara
del
green
p talkur tinted
pur tinted
pur tinted
dyson
poatrick
madara
del
green
p talkur tinted
pur tinted
pur tinted