Topowe kosmetyki do makijażu i pielęgnacji – ulubiency grudnia 2019 i stycznia 2020

Mijający czas nie był łatwy dla naszej skóry i wyglądu. Sezon zachorowań, wiatr i mróz to nieprzyjaciółka każdej cery. Wszakże mówi się, że kosmetyk to nie tylko produkt, ale kawałek kobiecej psychiki. Tym razem przyjrzymy się Topowym kosmetykom grudnia 2019 oraz stycznia 2020 i jak wpływają na nasze piękno.

Makijaż 2019 – Ustalmy bazę

Podstawą dobrego makijażu jest tworzenie równowagi pomiędzy kolorami i konsystencją. Podkreślenie naturalnego piękna to nie tylko kwestia umiejętności aplikacji, ale również stylu życia i higieny.

Czy wiesz, ze: Higiena to kluczowa kwestia w makijażu. Przed nałożeniem cienia do powiek, powierzchnia musi być czysta i sucha – nasze powieki pochłaniają kosmetyki i łatwo przyklejają się do nich zanieczyszczenia, dlatego ważne jest, aby wszystko dokładnie oczyścić.

Kosmetyk dostępny na rynku to nie tylko kolor, ale również jakość. W ubiegłym roku odnotowano napływ produktów mineralnych, ktore przyciągnęły kobiety oryginalnym składem, stawiającym na naszą skórę.

Topowe kosmetyki do pielęgnacji

Dla większości z nas pielęgnacja skóry to temat rzeka i szereg pytań, na które nie zawsze mamy odpowiedź. Najważniejsze, to wysłuchać swojej skóry.

Nie potrafimy powstrzymać upływu czasu, ale możemy opóźnić jego skutki. Według magazynu vogue topowe kosmetyki pielęgnacyjne to seria sprzętów elektrycznych. Na czele jest masażer redukujący opuchliznę pod oczami, skuteczny w przypadku cienkich naczynek, oczodołów i worków.

Ciekawostka: Biorąc pod uwagę szybki rytm życia, kosmetyki zawierające kolagen powinny znaleźć się w szafce każdej kobiety. Kolagen ma udowodniony wpływ na redukcję zmarszczek i ujędrnienie twarzy

Niezależnie od swojego wieku, warto pamiętać o ochronie przed promieniowaniem UV. Fajny trik zna już niemal każda kobieta, polega na dokładnym wklepywaniu kremu nawilżającego i ochronnego w skórę.

Wniosek

Wybór poprawnego kosmetyku może być dla nas problematyczny, zwłaszcza powodowany dużą ilością produktów na rynku. Dzięki naszym rekomendacjom, dostosujesz swój makijaż i pielęgnację do wymagań Twojej skóry.

Pamiętaj: Odpowiednio dobrane kosmetyki, to nie tylko gwarancja pięknego wyglądu, ale również wpływają na Twoją samoocenę, co jest równie ważne 🙂