Ranking kosmetyków – Najlepsi ulubiency czerwca 2020 według denman, nabla by terry i madara

Cześć, dzisiaj mam dla Was ranking najlepszych kosmetyków, które przetestowałam w czerwcu. Postanowiłam zebrać wszystkie moje ulubione produkty, które pozwoliły mi poczuć się wyjątkowo i pięknie tego lata. W poniższym artykule znajdziecie szczegółowy opis każdego z testowanych przeze mnie produktów. Będą to kosmetyki marek denman, nabla by terry i madara.

1. Szczotka denman D3 – najlepsza szczotka do włosów

Szczotka denman D3 to produkt, który polubił się nie tylko ze mną, ale i z moimi włosami. Pięknie prostuje kosmyki i pomaga w rozczesywaniu. Co ciekawe, posiada też antystatyczną powłokę, przez co włosy nie puszą się tak bardzo, co przy kiepskiej pogodzie jest gwarancją szybko wykończonych fryzur. Szczotka denman D3 przypadła mi do gustu przede wszystkim ze względu na jej wysoką jakość wykonania i funkcjonalność.

2. Nabla by terry – wysokojakościowy eyeliner

Eyeliner Nabla by terry to kosmetyk, którego jakość przekroczyła moje oczekiwania. Kosmetyk ten jest nie tylko trwały, ale i łatwo się aplikuje, a jego konsystencja pozwala na wykonanie precyzyjnych kreski. Jest to kosmetyk, który idealnie sprawdził się przy makijażu oka "kociego".

3. Madara – luksusowa maseczka

Maseczka Madara to produkt, który pokochałam od pierwszego użycia. Wysoka jakość i skuteczność, to cechy, które wyróżniają tę maseczkę od innych. Po zastosowaniu skóra staje się gładka i nawilżona, a efekt ten utrzymuje się przez długi czas. Wyróżniająca się kompozycja naturalnych składników przeważająco pochodzących z regionów arktycznych, wzmacnia również barierę ochronną skóry.

Zapraszam do przetestowania każdego z produktów, które polecam. Są to kosmetyki wysokiej jakości, które bez wątpienia spełnią Wasze oczekiwania. W końcu każda kobieta zasługuje na to, aby poczuć się piękna i wyjątkowo każdego dnia.