Top 10 must-have torebek na wiosnę i lato 2019: najmodniejsze propozycje!

Wiosna to czas, kiedy kobiety lubią przejść na lekkie i kolorowe akcenty. Dla wielu z nas torebka jest jednym z najważniejszych akcesoriów. Co można wybrać wiosną i latem? Zainspirujcie się naszymi propozycjami.

Torebka na wiosnę

Na wiosnę warto postawić na pastelowe kolory, ale także na neonowe. Nie bójmy się eksperymentować z kolorami. Najmodniejsze torebki na wiosnę 2019 to modele z motywami kwiatowymi, zwierzęcymi, czy też warzywnymi. Letnie torby powinny być przede wszystkim praktyczne i wygodne.

Tope najmodniejsze torebki na lato 2019

Lato 2019 przynosi wiele ciekawych trendów. Wśród nich warto wyróżnić modne torebki typu plecak, które są bardzo funkcjonalne. Są również "worki" oraz klasyka – skórzane modele w stylu vintage.

Jeśli chodzi o kolorystykę torebek, to szczególnie modne są te w kolorze zieleni, granatu, czerwieni, ale także mocno kolorowe modele.

Jeśli chodzi o fason, to przodują torby w stylu etnicznym – z mnóstwem aplikacji, haftów, pięknych tkanin.

Perfumy na lato 2019

Noś to, co lubisz i co sprawia Ci przyjemność. Zimą możemy postawić na cięższe, bardziej opasłe zapachy, ale latem zdecydowanie lepiej sprawdzą się te lżejsze i rześkie. Na rynku mamy mnóstwo propozycji dostępnych w różnych cenach.

Najlepsze torebki dla Ciebie!

Każda z nas jest inna i lubi coś innego. Dlatego najlepiej wybrać taką torebkę, która pasuje do naszego stylu, spersonalizowaną, niepowtarzalną i niebanalną.

Nasze propozycje na modele torebek na wiosnę i lato 2019 to tylko przykład na to, co jest modne w tym sezonie. Wybierajmy te, które podobają nam się najbardziej, a nasza garderoba z pewnością nabierze blasku.