TOP 5 najlepsze gadżety urodowe do pielęgnacji skóry dojrzałej – czyli jak jeszcze skuteczniej zadbać o skórę

gadżety urodowe do pielęgnacji skóry dojrzałej

Wiesz jak ważne są te wszystkie toniki, kremy pod oczy, takie na dzień i na noc, esencje i inne kosmetyki, które  pomagają nam zadbać o cerę, zapobiegać wysypom niedoskonałości, spowalniać procesy starzenia. Słyszymy o tym zawsze i z każdej strony. Dlatego dzisiaj ugryzę temat od nieco innej strony. Przedstawię Ci moje ulubione gadżety urodowe do pielęgnacji, które używam od bardzo dawna rutynowo i z wielkim zapałem. Nie zrozum mnie źle, nie są one absolutnie niezbędne, ale na pewno zwiększają skuteczność wszystkich zabiegów jakie wykonuję w domu. Będzie o Foreo Luna, Ufo, NuFACE, masce LED oraz urządzeniu do peelingu kawitacyjnego Cavipeeler. Zaczynamy?

 

gadżety urodowe do pielęgnacji skóry dojrzałej

 


Skuteczne gadżety urodowe ułatwiające pielęgnację skóry

Przedstawione dzisiaj urządzenia do pielęgnacji skóry, nie są wszystkimi jakie posiadam, a tymi najbardziej skutecznymi, których stosowanie daje u mnie ewidentne, wymierne rezultaty.

Szczoteczka Foreo Luna & Forelo Luna Mini – urządzenie oczyszczające

Szczoteczkę Foreo Luna 2 posiadam od lat i do tej pory uważam, że są to jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy. Poziom oczyszczenia i wygładzenia skóry jest nieporównywalnie lepszy, niż w przypadku klasycznego mycia. To co zauważysz bardzo szybko to zdecydowanie lepiej przygotowaną skórę do kolejnych etapów pielęgnacji oraz redukcję pojawiania się nieproszonych gości do minimum.

Luna Mini pojawiła się u mnie kilka miesięcy temu jako idealna opcja wyjazdowa. Sama widzisz, tą szczoteczkę muszę mieć ze sobą wszędzie!

 

* kupisz tutaj

Szczoteczka Foreo Luna

NuFACE Mini Facial Toning Device – urządzenie liftingujące

 

NuFACE to mój zbawca wszechczasów. Urządzenie, które już od pierwszego użycia daje widoczne liftingujące efekty. Cudownie napina skórę, poprawia owal twarzy i podciąga drugi podbrudek. Jeśli miałabym wybierać jeden z gadżetów dzisiaj prezentowantych to właśnie byłoby to NuFace.

 

* kupisz tutaj

NuFACE Mini Facial Toning Device

Yonelle Cavipeeler – urządzenie do peeling kawitacyjnego

 

Yonelle Cavipeeler” jest ze mną od wielu lat. To multifunkcyjne urządzenie do peelingu kawitacyjnego ( oczyszczającego pory), jonoforezy i sonoforezy ( poprawiające wtłaczanie serum wgłąb skóry) oraz generujące prądy EMS ( stymulujące odnowę biologiczną naskórka). U mnie regularne – raz w tygodniu zastosowanie ma funkcja peelingująca. Uwielbiam jak dogłębnie i skutecznie mam oczyszczone pory i wygładzoną buzię, która zupełnie inaczej wchłania produkty aplikowane na twarz w kolejnych krokach pielęgnacji.

 

*kupisz tutaj

Yonelle Cavipeeler

Foreo UFO- urządzenie do nakładania maseczki

 

Foreo UFO to gadżet do szybkiej aplikacji specjalnie przystosowanej maseczki. Zapewnia dostosowaną do potrzeb Twojej skóry pielęgnację w możliwie najkrótszym możliwym czasie, przy zachowaniu pełnej skuteczności klasycznej maseczki. Dodatkowo działanie wspomagane jest czerwonym jak i niebieskim światłem oraz wyższą i niższą temperaturą w zależności od programu.

 

*kupisz tutaj

Foreo UFO

Foreo UFO

 

 

Dr Dennis Gross SpectraLite FaceWare Pro- urządzenie do terapi anty-aging oraz przeciwtrądzikowej

Maska LED Dr Dennis Gross” łączy w sobie funkcję przeciwstarzeniową ( światło czerwone) oraz przeciwtrądzikową ( światło niebieskie). Regularnie stosowana wyraźnie zwęża pory, wygładza i napina buzię, sprawia, że staje się bardziej jędrna. W toku przewlekłego używania ma opóźniać procesy starzenia. W kwestii przeciwtrądzikowej nie jestem w stanie sie wypowiedzieć, ponieważ nie jest do dla mnie obszar problematyczny.

 

*kupisz tutaj

 

Dr Dennis Gross SpectraLite FaceWare Pro-

 

 

 

 

 

Summary
TOP 5 najlepsze gadżety urodowe do pielęgnacji skóry dojrzałej
Tytuł
TOP 5 najlepsze gadżety urodowe do pielęgnacji skóry dojrzałej
Opis
TOP 5 najlepsze gadżety urodowe do pielęgnacji skóry dojrzałej
Autor