TOP 5 Najlepsze Bronzery dla jasnej cery i nie tylko ⭐️ Aktualizacja 2018

TOP 5 Najlepsze Bronzery dla jasnej cery i nie tylko ⭐️ Aktualizacja 2018

Właścicielki jasnej karnacji niejednokrotnie mają duży problem z wyborem odpowiedniego pudru brązującego, który byłby idealnie kolorystycznie wyważony, nie był za ciemny, za pomarańczowy, za szary i nie tworzył plam na bladej skórze. Dzisiaj przychodzę Wam z pomocą i przedstawiam ranking TOP 5 Najlepsze Bronzery dla jasnej cery, które powinny również i u Was się sprawdzić.


Jakie są najlepsze bronzery do jasnej karnacji ?

 

W dzisiejszym zestawieniu znajdą się moje u lubione kosmetyki brązujące, a ich kolejność jest czysto przypadkowa.

Estee Lauder Bronze Goddess  02 Medium

Bronze Goddess to mój ulubieniec od wielu lat. Posiada nieźle wyważony, średnio-ciemny brązowy odcień z delikatnym efektem rozświetlającym. Pozwala na sporą kontrolę efektu końcowego od naturalnego ocieplenia rysów twarzy po całkiem wyraźny kontur. Produkt dostępny jest w aż 4 odcieniach, z powodzeniem możesz dobrać ten idealny dla siebie. Pełna recenzja tutaj.

Bronzer kupisz tutaj.

Burberry Warm Glow No.03 Nude Glow

 

„Burberry Warm Glow „posiadam od zaledwie kilku miesięcy co absolutnie nie zmienia faktu, że bardzo się polubiliśmy. Bronzer ten występuje w 3 wariantach kolorystycznych. Wybrany przez mnie kolor N03 Nude Glow jest idealnie wyważonym odcieniem bez nadmiernie pomarańczowych czy szarych podtonów co powoduje, że doskonale nadaje się on zarówno do ocieplenia rysów twarzy jak i konturowania. Pełną recenzję przeczytasz tu.

Kosmetyk do kupienia tutaj.

Bobbi Brown Illuminating Bronzing Powder Aruba

 

Aruba jest ze mną od wielu lat i stanowimy duet doskonały. Ten dyskretnie rozświetlający bronzer z łatwością się nakłada, rozciera i stopniuje efekt, który nigdy nie jest przesadzony. Sam odcień na mojej skórze sprawdza się idealnie zarówno do konturowania jak i brązowienia skóry. Recenzja tutaj.

 

„Bobbi Brown Illuminating Powder” do kupienia tutaj.

 

Sensai Designing Dou Bronzing Powder 

Sensai Designing Duo Bronzing Powder” idealnie sprawdza się u mnie przede wszystkim w okresie zimowym, kiedy moja skóra jest jeszcze bledsza niż zazwyczaj. Bronzer ten właśnie ze względu na efekt ombre i zróżnicowanie kolorów daje możliwość dobrania odpowiedniego jaśniejszego bądź ciemniejszego odcienia  z uwzględnieniem aktualnych potrzeb. Efekt jaki uzyskujemy jest zawsze bardzo delikatny i naturalny.

 

Kosmetyk kupisz tutaj.

 

La Mer Bronzing Powder

O produkcie tym ośmielam się pisać z pewną dozą nieśmiałości, przede wszystkim ze względu na jego dostępność. Mianowicie pochodzi on z kolekcji limitowanej z poprzedniego roku. Niemniej jednak nie mogło go zabraknąć w dzisiejszym zestawieniu, ponieważ to absolutnie najlepszy bronzer jaki kiedykolwiek miałam i mój absolutny ulubieniec. Zarówno jakość jak i samo dobranie harmonizujących ze sobą barw jest na najwyższym poziomie. Dowolne stopniowanie efektu i idealne stapianie się produktu ze skórą czynią go kosmetykiem naprawdę wyjątkowym. Dokładnie na jego temat możecie poczytać tutaj.

🔹 Sprawdź również: Najlepsze matowe palety cieni.
🔹 Sprawdź również : Top podkłady do skóry mieszanej.

 

To już wszystkie produkty w moim dzisiejszym zestawieniu. Koniecznie napisz mi jaki produkty znajdą się u Ciebie w rankingu „TOP 5 Najlepsze Bronzery” ?

 


TOP 5 NAJLEPSZE BRONZERY