Top 10 Aplikacji do Social Media – moje ulubione narzędzia blogera na telefon

Top 10 Aplikacji do Social Media – moje ulubione narzędzia blogera na telefon

 

Od dawna tajemnicą nie jest, że blogowanie to już nie tylko pisanie postów na platformie bloga, ale również aktywne prowadzenie Social Media, gdyż to właśnie na Instagram czy Facebook przenosi się cała aktywność społeczności gromadzonej w okół Twojej strony. Czytelnicy chcą być również obserwatorami, poznać Twoje życie i urealnić sobie Twoją osobę. Szukają autentyczności i kontaktu. Blog przestaje być wyłącznie zbiorem artykułów, za nim kryje się prawdziwa osoba. Tą całą prawdziwość można pokazać właśnie na platformach społecznościowych.

Ogarnięcie pisania i bycia aktywnym na |”Social Mediach” to nie lada wyzwanie, które wymaga dużego zaangażowania i czasu. Bycie obecnym „wszędzie”, a do tego estetyczny i interesujący kontent to podstawa budowania marki. Jednak spokojna głowa jest całkiem spora ilość aplikacji, które Ci w tym pomogą. Dzisiaj pokażę Ci aplikacje na telefon, które ułatwią obróbkę zdjęć, analizę statystyk na Social Mediach, planowanie publikacji i wiele innych.
Zatem uwaga przedstawiam „Top 10 Aplikacji do Social Media – moje ulubione narzędzia blogera”!


Najlepsze aplikacje dla Blogera na telefon

 

 1. CoSchedule
  CoSchedule” to moja najbardziej ulubiona z testowanych aplikacji umożliwiająca planowanie postów oraz aktywności na Social Mediach. Z góry możesz „zapętlić” konkretny post i zaplanować go na dziś i za dowolnie długi czas w przyszłości, nawet kilkukrotnie.
  Możliwość połączenia narzędzia z Instagramem, Facebookiem, Twitterm, Linkedin i wieloma innymi platformami umożliwia publikację kontentu również i tam.
  Dzięki niej jestem w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu na ręczne publikowani treści.
  Podobne możliwości daje bezpłatna aplikacja Buffer.

 

 1. Plann
  Aplikacja Plann” umożliwia zaplanowanie publikacji na Istagramie. Dzięki niej możesz dokładnie ustalić kolejność zdjęć, zbudować bazę hastagów, czy też ustawić przypomnienie o dacie i godzinie publikacji.
  Poza tym spokojnie zajrzysz w przejrzyste statystyki swojego konta, ustalisz najlepsze godziny publikacji, jak i dowiesz się jakie zdjęcia usyskują największą aktywność odbiorców.
  Świetnym narzędziem jest również możłiwość budowania strategii rozwoju. Płatna aczkolwiek rewelacyjna aplikacja.

 

 

 

 

3.Unfold
„Doskonałe narzędzie do planowania Stories na Instagramie”, które zaczynają wyglądać po prostu obłędnie. Dodatkowo mozliwość ściągnięcia określonych template urozmaica odbiór. Możesz dodawać zarówno zdjęcia jak i filmy dodatkowo je edytując i dodając napisy.”Unfold” znacznie ułatwił mi życie.

 

 

4.  Lightroom CC
Lightroom CC” to jedna z moich absolutnie ulubionych aplikacji do obróbki zdjęć. Możliwość dokładnej edycji, ustawienia paremetrów jak i gotowe presety również z możliwością zapisania własnych ustawień czyni życie zdecydowanie łatwiejszym, a obróbka zdjęć staje się ultra-krótka.

5.  Vesco
Kolejną aplikację do obróbki zdjęć- „Vesco„, po prostu kocham! Bogactwo gotowych presetów wraz z mozliwością bardziej rozwiniętej edycji zaspokaja wszelkie moje potrzeby obróbki obrazu na telefonie. Wybór gotowych ustawień jest tak szeroki, że mając początkowo niewielkie pojęcie o obróbce zdjęć będziesz w stanie wyczarować absolutnie porfesjonalny obraz!

 

6.  InShot
Najlepsze narzędzie do edycji klipów jakie mam na telefonie. Umożliwia nałożenie filtrów i pełną edycję obrazu. Spokojnie dodasz napisy, naklejki czy też gify, a wszystko to zajmuje dosłownie sekundę. Uwielniam! Przy jej użyciu powstaje większa część moich Instastories.”InShot” to moje życie w pigułce!

7.  PhotoMirror
Prosta, ale dając świetny efekt lustrzanego odbicia aplikacja  z możliością obrotów i podziału ilości powtórzeń. Daje bardzo fajny efekt z możliwością edycji obrazu. Bardzo lubię raz na jakiś czas urozmaicić kontent wrzucając nieoczywiste zdjęcie. „PhotoMirror” daje na prawdę doskonałe rezultaty.

8.  Better Fonts
Aplikacja „Better Fonts„, która umożliwia zmianę czcionek, dodaje drugą klawiaturę z wymiennymi stylami, spokojnie możesz się przerzucać pomiędzy czcionkami bez konieczności kopiowania i wklejania tekstu, co znacznie zaoszczędza czas i powoduje urozmaicenie i zwiększenie przejrzystości pisanych tekstów. Good Fonts to podobne, tym razem bezpłatne narzędzie, które używam kiedy potrzebuję stylu handwritting. Niestety wymaga ono przeklejenia zmienionego teksu do posta.

9.  Followers+
Aplikacja umożliwiająca obejrzenie statystyk z Instagrama. Podejrzysz, kto zrezygnował z obserwowania, kto wykazuje największą aktywność na twoim koncie, jakie jest najpopularniejsze zdjęcie, ilość like i wiele wiele innych przydatnych informacji, które ułatwią budowanie strategii. Narzędzie działa w połączeniu z Twoim kontem na Instagramie. „Followers+” towarzyszy mi od dawna.

 

10.  WhenToPost
Aplikacja, która  łączy się z kontem na Instagramie i analizuję aktywność Twoich obserwatorów w ostatnich 30 dniach i na tej podstawie pokazuje najlepsze godziny publikacji postów w zależności od dnia tygodnia. Otrzymujesz konkretne godziny w których najlepiej opublikować post, aby zwiększyć możliwść zasięgu ( ilość like’ów w pierwszych minutach od publikacji zwiększa zasięg). „WhenToPost” bardzo pomogło mi w początkowym okresie, kiedy nie umiałam czytać statystyk.

 

 

Dajcie koniecznie znać jakie są Wasze ulubione aplikacje na Social Media, które ułatwiają Wam codzienne funkcjonowanie w sieci zależności internetowych. Jeśli uważacie, że post był przydatny podzielcie się dobrą nowiną i udostępnijcie, dzięki temu może uda się zainspirować kolejne osoby!

 

Summary
Top 10 Aplikacji do Social Media
Tytuł
Top 10 Aplikacji do Social Media
Opis
Top 10 Aplikacji do Social Media
Autor