Too Faced Chocolate Gold – paleta cieni do powiek, czy warto? Recenzja, zdjęcia, swatche

If there is one thing that Too Faced does exceptionally well, it’s chocolate-themed makeup. The latest addition to their collection, the Chocolate Gold Eyeshadow Palette, is no exception. This palette comes with 16 shades, 12 of which are shimmery and 4 matte. The shades are inspired by different chocolate and gold hues, making it the perfect combination of luxurious and fun.

Too Faced Chocolate Gold – nasze pierwsze wrażenia

Kiedy po raz pierwszy otrzymałyśmy Too Faced Chocolate Gold, byłyśmy podekscytowane, żeby go wypróbować. Pierwsze co rzuca się w oczy, to niezwykle piękne opakowanie. Palec w oko sprawia szczególnie złote logo, a i sama paleta ma urocze złote detale, co sprawia, że prezentuje się bardzo luksusowo.

Kolejnym krokiem było otwarcie palety, czego wykonywałyśmy z delikatnym podnieceniem. Odkrycie poziomów z cieniami to była prawdziwa przyjemność – od koloru mlecznej czekolady, przez różowe złoto, aż do fioletowego lakieru do paznokci.

Too Faced Chocolate Gold – jakie są kosmetyki w paletach?

Paleta cieni do powiek Too Faced Chocolate Gold zawiera 16 odcieni: 12 błyszczących i 4 matowych. Wszystkie cienie mają zachęcające nazwy, np. "Money Bags" (limitowany złoty odcień), "So Boujee" (delikatne, pudełkowe złoto) czy "Cocoa Truffle" (dubeltowo czekoladowy odcień).

Każdy z odcieni ma intensywną pigmentację i łatwo się rozprowadza, co sprawia, że paleta jest bardzo łatwa w użyciu dla każdej osoby, począwszy od początkujących.

Too Faced Chocolate Gold – swatche

Najlepszym sposobem, aby pokazać całą gamę odcieni, które znajdują się w Too Faced Chocolate Gold, są oczywiście swatche, czyli próbki cieni z nałożeniem ich na skórę.

Too Faced Chocolate Gold – paznokcie śliwka ze złotem

Warto zauważyć, że Too Faced Chocolate Gold nie służy jedynie do cieni na powiekach – paletę można wykorzystać do stworzenia pięknych, dopasowanych do niej paznokci.

Ciekawa kombinacja to ciemne paznokcie w odcieniach "Money Bags" ze złotymi odcieniami wzdłuż końcówek. Inną opcją jest pastelowa śliwka z delikatnym złotym pyłkiem.

Gold makeup – trend na 2021 rok?

Złote kosmetyki biją rekordy popularności w 2021 roku, a Too Faced Chocolate Gold niemalże perfekcyjnie wpisuje się w ten trend. Kosmetyki o złocistych odcieniach zaczynają dominować nie tylko na Instagramie, ale również w zwykłych kobiecych kosmetyczkach.

Chocolate Vice – porównanie do Too Faced Chocolate Gold

Too Faced Chocolate Gold to wprowadzenie do kolekcji Chocolate Vice – oryginalnego Too Faced Chocolate, który w zasadzie wprowadził na rynek kolekcję kosmetyków inspirowanych czekoladą.

Nie ma co ukrywać – Too Faced Chocolate Gold to odmieniona wersja Chocolate Vice, ale wciąż posiada tę samą niepowtarzalną formułę i piękny design.

Too Faced Chocolate Gold – podsumowanie

Na koniec naszej recenzji możemy powiedzieć tylko to, co już wiele razy powiedziano wcześniej na temat Too Faced. Jest to marka, która robi swoją pracę doskonale i realizuje swoją wizję piękna z pasją i zaangażowaniem.

Too Faced Chocolate Gold to świetna inwestycja i zdecydowanie polecamy ją każdej kobiecie.