TONYMOLY Panda’s Dream White Sleeping Pack | Recenzja

MASKA TONYMOLY Panda's Dream White Sleeping Pack

Koreańskie kosmetyki w ostatnim czasie, stały się niezwykle popularne, zapewne ze względu na bestsellerową książkę CharlotteCho, ” Sekrety urody koreanek. Elementarz piękna”, traktującą o 10 krokach pięlęgnacji skóry. Nie będę ukrywać, ja również „padłam ofiarą” szerzącej się mody, i w zapamiętaniu testowałam azjatyckie produkty. Niektóre z nich okazały się prawdziwymi perełkami, a inne zupełnymi bublami. Niemniej jednak, jedną z marek, którą naprawdę lubię, szczególnie ze względu na maski w płachcie jest TONYMOLY. W dzisiejszym poście przedstawię Wam moją opinię na temat znanej już zapewne wszystkim maski Panda’s Dream White Sleeping Pack.

 

Recenzja TONYMOLY Panda’s Dream White Sleeping Pack

TONYMOLY Panda's Dream White Sleeping Pack
TONYMOLY Panda’s Dream White Sleeping Pack

 

Maska zapakowana jest w absolutnie, cudowne i słodkie opakowanie w kszałcie misia pandy. To taki kosmetyk dla dużych dziewczynek, cieszący oko każdego dnia. Produkt dedykowany jest wszystkim typom skóry. To bogata w składniki odżywcze maska, do stosowania na noc. Formuła oparta jest na ekstraktach roślinnych, ma redukować przebarwienia, nawilżać i przywracać blask zmęczonej skórze.
Konsystencja jest średnio-gęsta, i dość lekka jak na kosmetyk tego typu. Produkt ma przyjemny, delikatny zapach. W miarę szybko wchłania się w skórę, pozostawiając delikatny film na powierzchni, który nie jest ani lepki, ani tłusty.

MASKA TONYMOLY Panda's Dream White Sleeping Pack
MASKA TONYMOLY Panda’s Dream White Sleeping Pack

Skóra następnego dnia jest przyjemnie nawilżona i ukojona. Maska nie zapycha, co w moim przypadku jest bardzo dużym plusem, ponieważ większość bogatych nocnych produktów, funduje mi wysyp niedoskonałości.

 

Panda’s Dream White vs GLAMGLOW Hydrating Treatment|Porównanie

 

TONYMOLY Panda’s Dream White Sleeping Pack” w swoim intensywnie nawilżającym działaniu przypomina mi osławiony produkt GLAMGLOW Hydrating Treatment mask. Efekty jakie widzimy po zastosowaniu obydwóch masek, są w zasadzie identyczne. Poziom nawilżenia, jak i komfort stosowania, bardzo zbliżony. Glamglow w mojej ocenie jest bardziej drażniący, i daje efekt delikatnego mrowienia podczas stosowania, a Panda’s Dream jest mocniej kojąca. Niemniej jednak pomimo tych drobnych różnic, uważam żę produkt Tonymoly spokojnie może zostać zamiennikiem, wielokrotnie droższej maski od Glamglow. W tym konkretnym przypadku, nie widzę podstaw do wydawania tak dużej kwoty na produkt, który z łatwością może być zastąpiony.

 

Podsumowując maska TONYMOLY Panda’s Dream White Sleeping Pack, jest dobrym jakościowo produktem, w przystępnej cenie, dającym przyzwoite nawilżenie i ukojenie podrażnionej skórze. Produkt, może okazać się za mało bogaty w przypadku skóry dojrzałej, ponieważ nie ma ewidentnego działania przeciwstarzeniowego. W tym przypadku zdecydowanie bardziej poleciłabym maskę EISENBERG Masque Tenseur Remodelant. 

„TONYMOLY Panda’s Dream White Sleeping Pack” do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
TONYMOLY Panda's Dream White Sleeping Pack
Ocena autora
41star1star1star1stargray