TOM FORD Sheer Cheek Duo BICOASTAL róż. Recenzja, zdjęcia i swatche

TOM FORD Sheer Cheek Duo BICOASTAL róż. Recenzja, zdjęcia i swatche

Tom Ford to marka luksusowa słynąca z wysokiej jakości produktów i równie wysokiej ceny.Wiele produktów , które mam w swoimposiadaniu są absolutnie cudowne i warte swojej ceny, inne zupełnie przeciętne. Uwielbiam testować wszelakie nowości i wyrabiać sobie własne zdanie na każdy temat. Dziś zatem przychodzę do Was z testem podwójnego różu od Toma Forda „Sheer Cheek Duo BICOASTAL„.

 

Tom Ford Sheer Cheek Duo BICOASTAL RECENZJA

 

Róż przychodzi do nas w biało- złotym opakowaniu, które w odróżnieniu od innych kosmetyków tej marki jak dla mnie wygląda dość „tanio”  i „plastikowo”. Po  kwocie jaką zapłaciłam za ten produkt mogłabym spodziewać się czegoś bardziej eleganckiego.

 

Sheer Cheek Duo BICOASTAL
Tom Ford Bicoastal- paleta róży

 

W środku opakowania znajdujemy dwa odcienie produktu do „konturowania policzków„- rozjaśniacz i róż, które jak producent podaje możemy stosować na sucho i mokro dla maksymalnego efektu i wydobycia pigmentacji. Duet sprawdzi się doskonale na opalonej skórze czytamy na stronie Toma Forda.

 

Róż Sheer Cheek Duo BICOASTAL
Tom Ford Cheek Sheer Duo- duet róży

 

Jeśli chodzi o kolorystykę w mojej ocenie jest absolutnie cudowna , a dzięki neutralno- ciepłym barwom, pasująca niemalże do każdej karnacji.

Do dyspozycji mamy  jasny pastelowy róż ,który doskonale rozświetla policzki w sposób nienachalny, a niezwykle elegancki. Nie jest to klasyczna tafla, a bardziej subtelny codzienny błysk. Ciemniejszy odcień jest wyrazistym  brudnym różem zdecydowanie mocniej napigmentowanym od swojego poprzednika o tonacji nieco zimniejszej. Odcień pierwszy możemy z powodzeniem użyć jako różu i rozświetlacza , ale drugi kolor nadaje się wyłącznie do zaznaczenia kości policzkowych. Obydwa odcienie ładnie współgrają ze sobą , możemy używać ich oddzielnie jak i zmieszane razem, co daje zdecydowanie więcej możliwości. Sheer cheek Duo to doskonały produkt pozwalający w sposób delikatny jak i również bardziej zdecydowany wykonturować policzki.

Tom Ford Cheek Sheer Duo- swatch
Tom Ford Cheek Sheer Duo- swatch

 

Tom Ford Cheek Sheer Duo- swatch
Tom Ford Cheek Sheer Duo- swatch

 

A tak prezentuje się produkt na twarzy, w świetle dziennym.

 

 

Opinia Tom Ford Sheer Cheek Duo BICOASTAL

Podsumowując : jestem zadowolona z dokonanego zakupu. Uwielbiam róże, a w szczególności produkty, które dają możliwości wykorzystania na więcej niż jeden sposób. Jestem absolutnie zachwycona wykończeniem różo-rozświetlacza i niezwykle elegancką poświatą jaką daje. Dzięki łatwości z jaką możemy stopniować efekt jaki chcemy uzyskać -kompakt znajdzie zastosowanie w codziennym makijażu jak i tym bardziej intensywnym wieczorowym. Dla mnie jedynym minusem poza oczywiście ceną  jest opakowanie – lekkie, plastikowe odstające swoją jakością od innych produktów Toma Forda.

Tom Ford - Bicoastal
Tom Ford – Bicoastal ( 305 zł Douglas)

 

Zapraszam do przeczytania recenzji na temat „Tom Ford Soleil Collection Moisturecore Lip Color” KLIK .

Podobny kompakt kupisz tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Tom Ford Sheer Cheek Duo BICOASTAL
Ocena autora
41star1star1star1stargray