TOM FORD Gold Dust bronzer | Recenzja swatches

TOM FORD Gold Dust bronzer | Recenzja swatches

Pudry brązujące od Toma Forda” – Tom Ford Brozning Powder słyną z doskonałych opinii w urodowym świecie, charakteryzowanesą jako produkty luksusowe, dające efekt rozświetlonej skóry, muśniętej słońcem.

Dotychczas nie byłam szczególną fanką pudrów brązujących. Od niedawna zaczęłam używać bronzerów w codziennym makijażu. Spodobał mi się efekt „zmiękczonych” rysów twarzy jaki osiągam za ich pomocą. Makijaż jest mniej „płaski”, bardziej wielowymiarowy. W mojej kolekcji mam wiele bronzerów, ale wsród nich do tej pory nie było produktów od „Toma Forda„.

Skuszona świetnymi recenzjami na ich temat postanowiłam zaopatrzyć się w TOM FORD Gold Dust bronzer . Puder  jak podaje producent ma posiadać lekką i jedwabistą konsystencję nadającą skórze nieskazitelny, naturalny blask. Produkt jest mineralną mieszanką kryształków awenturynu, bursztynu, czarnego turmalinu i specjalnych pigmentów. Nadaje się zarówno do konturowania jak i do stopniowego ocieplenia twarzy.

 

 

Tom Ford bronzer Gold Dust
Tom Ford bronzer Gold Dust

 

Recenzja Tom Ford GOLD DUST Bronzer 

Opakowanie

Produkt znajduje się w białej plastikowej puderniczce charakterystycznej dla letnich kolekcji projektanta. Opakowanie jest lekkie, i wygląda mało solidne, ale w końcu to przecież zawartość jest najważniejsza.

 

Gold Dust Bronzer Tom ford
Tom Ford bronzer Gold Dust
Tom Ford Gold Dust bronzer swatch
Tom Ford bronzer Gold Dust swatch

Formuła

Formuła jest doskonałej jakości, jedwabista, dobrze zmielona. Puder lekko i łatwo się rozprowadza, cudownie wtapia się w skórę, nie tworząc plam, daje się stopniować. Końcowy efekt jest naturalny i świeży. Produkt doskonale podkreśli opaleniznę.

Gold Dust” jest zdecydowanie ciepłym odcieniem brzoskwniowo-karmelowym ze złotymi drobinkami, które po nałożeniu dają efekt połyskujący, delikatnie rozświetlając twarz. Puder lekko i łatwo się rozprowadza, cudownie wtapia się w skórę, nie tworząc plam, daje się stopniować. Końcowy efekt jest naturalny i świeży. Produkt doskonale podkreśli opaleniznę.

 

Tom Ford bronzer Gold Dust Swatch
Tom Ford bronzer Gold Dust Swatch

 

Tom Ford bronzer Gold Dust Swatch
Tom Ford bronzer Gold Dust Swatch

Trwałość

Trwałości nie mam nic do zarzucenia, bronzer nie ścierał się i pozostał niezmieniony do końca dnia.

 

Tom Ford bronzer Gold Dust - efekt na twarzy
Tom Ford bronzer Gold Dust – efekt na twarzy
Podobne bronzery kupisz tutaj:

Opinia TOM FORD Gold Dust bronzer
|Podsumowanie

 

Tom Ford puder brązujący w odcieniu Gold Dust”  bardzo dobrze sprawdzi się do zmiękczenia i ocieplenia rysów twarzy, nie stosowałabym go jednak jako produktu do konturowania ze względu na zdecydowanie ciepłą tonację oraz złote drobinki. Za puder zapłacimy, aż 290zł (douglas.pl), czy wart jest, aż tak wysokiej ceny? Kwesia mocno dyskusyjna, ponieważ na rynku obecnie dostępnych jest wiele produktów w bardziej przystępnych cenach.

Bronzer kupisz tutaj.

Lubisz produkty od Toma Forda ? Zapraszam to zapoznania się z opinią na temat duetu róży od Toma Forda w kolorze „Bicoastal”  KLIK .

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
TOM FORD Gold Dust bronzer
Ocena autora
41star1star1star1stargray