The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE | Recenzje serum pod oczy

The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE

The Body Shop jest marką naturalną i etyczną, która oparła formuły swoich produktów, na naturalnych składnikach pochodzeniaroślinnego. Jej filozofię przedstawia hasło „Enrich Not Exploit™. To w naszych rękach.”

„Nasze zobowiązanie Enrich Not Exploit™ wyjaśnia, w jaki sposób prowadzimy biznes oraz przewodzi wszystkiemu temu, co robimy. Celem naszego zobowiązania jest zachęcenie wszystkich w firmie do powzięcia nowych sposobów pracy, które przyniosą pozytywny wpływ na wyniki oraz przełomowe projekty. Zobowiązanie posiada trzy filary: wzbogacać ludzi, wzbogacać planetę oraz produkty. Za każdym filarem kryją się ambitne i obliczone cele, które mamy zamiar osiągnąć”.

-The Body Shop

Serum pod oczy The Body Shop Drops Of Youth serum pod oczy
The Body Shop Drops Of Youth serum pod oczy

 

Historia powstania marki i założenia jakie jej przyświecają, sprowokowały mnie do zapoznania się z ofertą produktów w asortymencie firmy. Uwielbiam The Body Shop kremy do rąk i kultowe masła do ciała. Tym razem chciałam przetestować serum pod oczy The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE. Dziś przedstawiam Wam moją opinię na temat preparatu, po zużyciu całego opakowania.

The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE | Recenzja

The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE
The Body Shop Drops Of Youth serum pod oczy

 

„The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE” znajduje się w niewielkim opakowaniu, które w całości może zostać poddane procesowi recykling. Serum nakładamy specjalną kulkową końcówka- roll-on, którą masujemy delikatną skórę pod oczami. Aplikator podaje właściwą ilość produktu, dodatkowo chłodzi, i poprawia mikrokrążenie co sprawia, że cała procedura jest odprężająca i przyjemna. Koncentrat przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry, i ma być stosowany jako pierwszy krok pielęgnacji, przygotowujący cerę do nałożenia kremu.

Formuła jest wodnista i lekka. Produkt błyskawicznie wchłania się w skórę, nie pozostawiając filmu. Daje uczucie lekkiego napięcia tej okolicy.

Po kilku miesiącach stosowania, w zasadzie nie zauważyłam większej różnicy jeśli chodzi o kondycję mojej skóry pod oczami. Momentami miałam nawet wrażenie, że jest ona mocno przesuszona i napięta. Bardzo chwaliłam sobie natomiast samą procedurę nakładania serum, gdyż odnosiłam wrażenie, że redukuje opuchnięcia, szczególnie te poranne. Nie dostrzegłam natomiast redukcji zmarszczek.

Reasumując The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE, jest przyzwoitym koncentratem, który nie podrażnia skóry i przyjemnie chłodzi. Niemniej jednak, nie spełnił on moich oczekiwań. Skórę pod oczami mam mocno przesuszoną i wymagającą bogatszej formuły, zdecydowanie bardziej nawilżającej i odżywczej. Myślę, że produkt zdecydowanie lepiej się sprawdzi u osób młodszych, przed trzydziestym rokiem życia, kiedy cera nie wymaga jeszcze, aż tak intensywnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, jak na produkt tego typu. Warty spróbowania.

„The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE” do kupienia tutaj.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją recenzją na temat moich ulubionych produktów do pielęgnacji marki SENSAI CELLULAR PERFORMANCE.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
The Body Shop DROPS OF YOUTH EYE CONCENTRATE
Ocena autora
21star1stargraygraygray