Teint Idole Ultra Cushion LANCOME. Recenzja, zdjęcia, swatche.

LAncome Ultra Cushion 01

LANCOME Teint Idole Ultra Cushion- kryjący podkład w poduszeczce.

Teint Idole Ultra Cushion”  to nowość marki Lancome. Reklamowany jest jako pierwszy w pełni kryjący podkład w poduszeczce, opudrowo-płynnej formule. Produkt ma dawać efekt perfekcyjnej, matowej cery pozbawionej wszelkich niedoskonałości. Dodatkową zaletą jest niewątpliwie wysoki filtr przeciwsłoneczny SPF 50  oraz łatwość i szybkość nakładania dzięki załączonemu aplikatorowi. Podkład dostępny jest w 4 odcieniach.

LANCOME Teint Idole Ultra Cushion
LANCOME Teint Idole Ultra Cushion podkład w poduszeczce

 

LANCOME Teint Idole Ultra Cushion (199zł; douglas.pl) – znajduje się w pięknym, eleganckim czarno-złotym opakowaniu, z możliwością wymiany wkładu. W środku mamy lusterko, aplikator oraz oddzielną komorę z gąbeczką nasączoną pudrowym fluidem.

 

Lancome podkład w poduszeczce
Nowy Podkład Teint Idole w poduszeczce

 

Lancome Cushion 01 Pure Porcelaine
LANCOME Teint Idole Ultra Cushion 01 Pure Porcelaine

 

Aplikacja podkładu jest banalnie prosta. Dociskając aplikator do gąbeczki nabieramy produkt, który później wpracowujemy delikatnie stemplując skórę. „Teint Idole Ultra Cushion” błyskawicznie wtapia się w skórę, dając matowo-aksamitne lekkie wykończenie, bez efektu maski. Moc krycia można stopniować dokładając kolejne warstwy. Byłam mocno zaskoczona mocą krycia produktu, dotychczas używane przeze mnie produkty w gąbeczce dawały krycie co najwyżej  średnie, a najczęściej lekkie. Produkt Lancome w zasadzie zakrył większość moich niedoskonałości dając naturalne wykończenie.

Utrzymywanie się podkłądu na skórze było zaskakująco dobre. Musiałam delikatnie poprawić strefę T po ok 6-7 godzinach noszenia. Dzięki temu, że produkt znajduje się w puderniczce spokojnie mogłam zabrać go  ze sobą i dokonać błyskawicznie niezbędnych poprawek. Dołożenie fluidu w ciągu dnia, nie spowodowało ciastowatego wyglądu, czy ważenia się produktu, co było przyjemnym zaskoczeniem, ponieważ nakładałam go na puder wykończeniowy.

 

 

Lancome Pure Porcelain swatch
LANCOME Teint Idole Ultra Cushion 01 Pure Porcelaine Podkład- swatch

 

 

Porównanie Lancome Teint Idole Ultra Cushion do Dior Perfect Skin Cushion

 

porównanie lancome i dior podkłady w poduszeczce
Lancome Cushion i Dior Perfect Cushion

 

Porównując LANCOME Teint Idole Ultra Cushion do podobnego produktu w poduszeczce marki DIOR- PERFECT SKIN CUSHION, szybko zauważamy znaczącą różnice krycia. Podkład od Diora ma krycie lekkie, i niespecjalnie można je stopniować, a wykończenie jest rozświetlające. Trwałość Teint Idole jest zdecydowanie lepsza, Perfect Skin Cushion wymaga większej ilości poprawek w ciągu dnia. To w czym Dior Dreamskin zdecydowanie przebija podkład od Lancome to niesamowite właściwości odżywcze. Właściwie Perfect Skin jest produktem pielęgnacyjnym, dającym delikatne wyrównanie koloru, ożywienie i rozświetlenie skóry. Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną oby dwa produkty mają SPF 50.

 

porównanie dior cushion vs lancome cushion swatche
Dior Cushion, Lancome Cushion swatche

 

W mojej opinii kobiety posiadające skórę mieszaną w kierunku tłustej, lub tłustą z niedoskonałościami będą zdecydowanie bardziej zadowolone z oferty Lancome. Dior Dreamskin zadowoli osoby ze skórą suchą,pozbawioną większych niedoskonałości, dojrzałą, wymagającą wzmożonej pielęgnacji.
Jeśli zaś  chodzi o moje preferencje, to Perfect Cushion stosuję latem, przy wysokich temperaturach, kiedy chcę uzyskać efekt naturalnej, ożywionej skóry.Kompakt od Lancome wybieram do zadań specjalnych, kiedy zależy mi na trwałości makijażu i większym kryciu. Kosmetyk kupisz tu.

Podobne produkty kupisz tutaj:


Jeśli masz ochotę przeczytać o mojej opinii na temat „DIOR Dreamski Perfect Cushion” zapraszam TUTAJ.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Teint Idole Ultra Cushion LANCOME
Ocena autora
31star1star1stargraygray
Product Name
Teint Idole Ultra Cushion LANCOME