Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III – Recenzja, Zdjęcia i Swatche

Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III to jeden z flagowych produktów amerykańskiej marki kosmetycznej Tarte. Jakie wrażenie wywołał na mnie ten produkt? Postanowiłam sprawdzić, czy rzeczywiście paleta zasługuje na pozytywne recenzje, które czytałam w sieci. Sprawdź, jakie są moje wrażenia.

Tarte Rainforest of the Sea – Opis palety

Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III jest to paleta do makijażu oczu, która składa się z 7 matowych i 1 błyszczącego cienia. Kolory są inspirowane motywami morskiej przyrody. W środku znajduje się lusterko, co ułatwia aplikację kosmetyków w drodze. Całość zapakowana jest w ozdobne, turkusowe opakowanie.

Tarte Rainforest of the Sea – Zdjęcia i Swatche

Zdecydowanie najlepszym sposobem, na poznanie palety jest zobaczenie zdjęć jej wnętrza, a także swatche poszczególnych kolorów. Moje zdjęcia i swatche Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III, znajdziesz w galerii poniżej.

zdjęcia i swatche Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III z mojego Instagrama

Tarte Rainforest of the Sea – Moja recenzja

Po otwarciu Turquoise Oceans i przetestowaniu wszystkich odcieni, co mogę powiedzieć o Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III? Z jednej strony paleta zachwyciła mnie pięknym wykończeniem, kolorami inspirowanymi morzem oraz stonowaną kolorystyką.

Z drugiej jednak, niektóre odcienie wymagają bardziej intensywnego pracy – niektóre z nich trudno jest rozetrzeć, a cienie nie są zbyt wydajne. Co więcej, niektóre odcienie nie pokrywają tak, jak powinny. Było to dla mnie zaskoczeniem, ponieważ w przypadku poprzednich palet Tarte, z których korzystałam, takiego efektu nie zaobserwowałam.

Tarte Rainforest of the Sea – Podsumowanie

Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III to dobry produkt, który z pewnością zainteresuje fanów marek kosmetycznych. Paleta jest wykonana z dbałością o detale, zawiera piękne kolory i cienie o matowym i błyszczącym wykończeniu. Jednakże – jeśli szukasz produktu, który jest łatwy w aplikacji i szybki w uzyskaniu idealnego efektu, ta paleta może nie być dla ciebie odpowiednia.

Jeśli jesteś zainteresowana Tarte Rainforest of the Sea Eyeshadow Palette Vol III lub planujesz zakup palety – zachęcam do przetestowania produktu na żywo!