TARTE MANEATER PALETTE | Recenzja,swatches

Limitowana paleta cieni tarte

Długo zastanawiałam się nad kupnem TARTE MANEATER PALETTE, przed wszystkim ze względu na wcześniejsze niezbyt dobredoświadczenia z paletą cieni do oczu Tartelette in Bloom. Zachwalany przez wszystkich produkt totalnie mnie rozczarował. Cienie były słabo napigmentowane i wymagały wielokrotnej aplikacji dla uwidocznienia wyraźnego koloru. Szybko się ich pozbyłam.
Niemniej jednak postanowiłam, że marka „Tarte” dostanie ode mnie kolejną szansę. Tym razem zdecydowałam się na limitowaną wersję palety cieni „TARTE MANEATER PALETTE” ,którą to zrecenzuję w dzisiejszym poście.

 

 

Recenzja TARTE MANEATER PALETTE

 

Tarte paleta limitowanych cieni
Tarte Paleta MANEATER

 

Opakowanie

Opakowanie palety jest kartonowe, ale dość solidnie wykonane z magnetycznym zamknięciem. Na złotym tle widnieją czarno-fioletowe lamparcie cętki i nazwa palety. W środku znajduje się duże lusterko i siedem cieni oraz rozświetlacz. Kolory na pierwszy rzut oka zachwycają. Utrzymane są w ciepłej neutralnej tonacji, o zróżnicowanym wykończeniu- matowym, satynowym i metalicznym. Znajdziemy tutaj kilka kolorów podstawowych, świetny kolor przejściowy (Purr), oraz odcienie nadające się do konturowania oka. Spokojnie możemy wykonać paletą cały makijaż oka, bez konieczności sięgania po inne odcienie. W momencie otwarcia palety unosi się cudowny waniliowy zapach.

 

Tarte Maneater paleta cieni
Maneater limitowana paleta

 

TARTE MANEATER PALETTE
TARTE MANEATER PALETTE

 

 

Formuła

Formuła cieni jest doskonała, kremowa i miękka. Podczas aplikacji kolory idealnie łączą się ze sobą, doskonale rozcierają i nie osypują. Pigmentacja jest niesamowita, kolory są wyraźne i mocno nasycone.
Wykonując makijaż nie mogłam się nadziwić jak doskonale pracuje mi się z tą paletą i jak mocno jakościowo różni się od Tartelette.  Sama formuła cieni pod względem nasycenia i jakości bardzo skojarzyła mi się z tą występującą w palecie Anastasia MODERN RENAISSANCE.

 

Tarte Maneater swatche cieni
Swatche TARTE MANEATER

Trwałość

Makijaż oka utrzymał się cały dzień, nie wchodził w załamania, nie migrował. Wyglądał pięknie, chociaż celowo nie użyłam bazy pod cienie.

 

Makijaż TARTE MANEATER PALETTE

 

Paleta Maneater makijaż
Makijaż oka Tarte paleta

 

Tarte Maneater paleta cieni
Tarte Maneater

 

Limitowana paleta tarte
Paleta cieni TARTE MANEATER

 

oko tarte maneater
Paleta Maneater makijaż

 

Całkiem niedawno testowałam paletę Dior Gradation 02 Coral Gradtion o podobnej tonacji do Tarte i muszę przyznać, że paleta od Diora jeśli chodzi o pigmentację i formułę jako taką pozostaje daleko w tyle za „Maneater”.

Podobne palety:

Opinia TARTE MANEATER PALETTE
|Podumowanie

 

 

Ostateczna moja opinia o TARTE MANEATER PALETTE jest w 100% pozytywna. Kompakt stał się moim absolutnym numerem jeden wśród palet w tonacji neutralnej. Jestem zachwycona! Używam jej codziennie i nie wyobrażam już sobie wykonania dziennego makijażu oka przy użyciu innej palety. Serdecznie zachęcam do wypróbowania, bo naprawdę warto.

makijaż przy uzyciu tarte palety cieni
Makijaż Tarte Maneater paleta cieni

 

Zapraszam, na blogu dostępna jest również recenzja palety TARTEIST PRO Amazonian Clay Palette tutaj.

 

Tarte Tarteist PRO Palette
Tarte Tarteist PRO Palette

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
TARTE MANEATER PALETTE
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
TARTE MANEATER PALETTE