SUVA Beauty The Hussle Palette – Recenzje paleta cieni

Paleta Cieni Suva Beauty

Kanadyjska marka SUVA BEAUTY produkująca świetne jakościowo cienie do powiek, powoli „wchodzi”, również na rynek Polski,zyskując coraz większą popularność, przede wszystkim dzięki nieziemskiej pigmentacji produktów. Swoją przygodę z nią rozpoczęłam od zakupu palety cieni Suva Beauty The Hussle. 

 

The Hussle Palette
Paleta Cieni Suva Beauty

Recenzja SUVA Beauty The Hussle- palety 4 cieni do powiek

 

Suva Beauty paleta cieni
The Hussle paleta cieni

 

Produkt znajduje się w solidnie wykonanej palecie magnetycznej z lusterkiem. Kompakt jest czarny pokryty napisami i kolorowymi wzorami, co wygląda bardzo oryginalnie i awangardowo. W środku mamy cztery cienie utrzymane w tonacji ciepło- neutralnej, o wykończeniu metalicznym. Można je używać na sucho jak i na okro dla uzyskania mocniejszego, połyskującego efektu. Dzięki temu spokojnie możemy stopniować efekt od bardziej dziennego po intensywny wieczorowy.

 

Formuła jest świetna, dość miękka i kremowa. Pigmentacja „powala” nasyceniem, wielowymiarowością i głębią koloru, przypominając cienie foliowe. Kolory nakładane syntetycznym pędzlem dają delikatniejszy efekt, lekko osypują się podczas nakładania. Bez problemu łączą się ze sobą i stapiają ze skórą. Produkt nakładany opuszką palca, lub na mokro, daje zdecydowanie bardziej wyrazisty efekt i może stanowić świetne rozwiązanie dla podkreślenia środka powieki czy też rozjaśnienia wewnętrznego kącika oka, przy klasycznym smoky eyes.

Formuła i kolorystyka „The Hussle Palette” nieco przypomina mi niektóre cienie z palety Natasha Denona Star Palette, na punkcie, której mam totalnego fioła. Niestety w palecie „Suva Beauty” nie ma kolorów o wykończeniu matowym.

 

The HUSSLE PALETTE- kolory cieni

 

Kolory Cieni The Hussle
Kolory Cieni The Hussle

 

Gastown Grind– to nasycony, miedziano-brązowy, ciepły odcień o wykończeniu metalicznym.

City of Angels–  średnio-ciemny, ciepły, złoty kolor, intensywny, wielowymiarowy i migoczący. Zdecydowanie mój ulubieniec z całej palety. Doskonale wygląda nałożony na środek powieki.

Empire State–  przepiękny jasno różowy odcień, z lilowymi pod-tonami i srebrnymi drobinkami.

The 6ix–  dość ciemny kolor śliwkowo-brązowy z pod-tonami różu. Wykończenie metaliczne.

 

Swatche The Hussle paleta cieni
Swatche The Hussle paleta cieni

 

Swatche The Hussle paleta cieni
Swatche The Hussle Palette

 

Cienie utrzymują się na powiece około 7 godzin, i nie wchodzą w załamania.

 

Suva Beauty The Hussle makijaż
Suva Beauty The Hussle makijaż

 

Suva Beauty The Hussle makijaż
Suva Beauty The Hussle makijaż

 

Suva Beauty The Hussle makijaż
Suva Beauty The Hussle makijaż

 

Podsumowując „SUVA Beauty The Hussle paleta cieni” zachwyca intensywnością kolorów, które nasyceniem nie ustępują prasowanym pigmentom. Minusem palety jest brak odcieni matowych, i konieczność uzupełnienia pełnego makijażu oka innymi kolorami. Produkt natomiast świetnie się sprawdzi jako wykończenie look’u, stanowiąc idealną „wisienkę na torcie”. Jeśli posiadacie w swojej kolekcji cienie foliowe, lub pigmenty, myślę, że zakup tej palety nie do końca ma sens, bo na pewno nie jest to produkt uniwersalny i dla każdego. Stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny, również ze względu na dużą gramaturę poszczególnych penów.

 

Suva Beauty The Hussle makijaż
Suva Beauty The Hussle makijaż

The Hustle do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
SUVA Beauty The Hussle Palette
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
SUVA Beauty The Hussle Palette