Zobacz najmodniejsze stylizacje na wiosnę 2022: zestawienie najgorętszych trendów

Czy tylko ja nie mogę doczekać się wiosny? Za chwilę zaczną się przecież dłuższe dni, zazieleni się drzewa, a my będziemy mogli w końcu pozbyć się ciężkiej, zimowej garderoby i zamienić ją na odrobinę bardziej zwiewne i kolorowe ubrania. I o ile z zazielenieniem drzew nie ma problemu, o tyle stylizacje już tak bardzo łatwe do wymyślenia nie są. Dlatego też postanowiłam przyjrzeć się najgorętszym trendom na nadchodzącą wiosnę i stworzyć dla Was przegląd najmodniejszych stylizacji.

Pastelowe sukienki i kwiatowe wzory

Na wiosnę przypada tradycyjnie wiele ślubów i innych uroczystych wydarzeń, a to oznacza, że warto przyjrzeć się trendom związanym z eleganckim strojem. Pastelowe sukienki to idealny wybór – są eleganckie i kobiece, ale jednocześnie nieco bardziej odważne niż nadal bardzo popularne czerń czy granat. Darmowy wybór kolorystyki z pewnością ułatwi nam znalezienie idealnej sukienki dopasowanej do uroczystości.

Jeśli wybierzemy sukienkę w kwiaty, możemy mieć pewność, że nie przepadniemy w tłumie – to bowiem jeden z trendy wzorów na nadchodzącą wiosnę. Kwiatowy wzór może być subtelny lub bardziej rzucający się w oczy, a w zależności od wyboru mogą przywoływać skojarzenia z romantycznymi wiankami, lub z tropikalnymi flarami.

Spodnie w kratkę

Spodnie w kratkę to trend, który pojawia się prawie co roku na jesienno-zimowym wybiegu, ale jak się okazuje, równie dobrze sprawdzają się wiosną. W tym sezonie proponowane przez projektantów spodnie w kratę zazwyczaj były w klasycznej kolorystyce – czerń, granat i biel. Taki wybór kameralnej kolorystyki zapewnia, że na każdej okazji będziemy wyglądały elegancko i ze smakiem.

Klasyka w podwójnym wydaniu

"Klasyczne" pary, jak biało-czarne i granatowe-ecri, to doskonały wybór, a ich połączenia nadeszły na wiosnę w sonderlandowych odsłonach. Cechy tego duo to inteligentny wybór, ale burza mózgów i rozważanie, w jaki sposób przeprowadzić nastrój, aby doskonale pasował do wykonywanych zadań.

Academy Style

Z końcem roku jak co roku na ulicy pojawiają się nowe boho Hippie School akcenty, którym towarzyszą uczniowie, uczniowie i po prostu miłośnicy dobrego stylu. Wszyscy ciągną tu eleganckie spodnie i spódnice w tak kultowe krajobrazy, jak: baggy pants, cygaretki, dopasowane mini lub maxi – a do tego klasyczne koszule i swetry. Moda na akademię podkreśla kobiecość łączoną z umiejętnością dobrania kroju, tak by ukryć ewentualne mankamenty sylwetki.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o najmodniejszych trendach na wiosnę 2022, to koniecznie zaglądajcie na naszą stronę. Przygotujemy dla Was jeszcze wiele ciekawych artykułów.