Soph x Makeup Revolution Highlighter Palette – Nowa paleta rozświetlaczy 2017

Krótko mówiąc, nowa paleta rozświetlaczy Soph x Makeup Revolution to absolutny must-have dla wszystkich miłośniczek makijażu. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa? Czy warto ją kupić? Zapraszam do wirtualnego przewodnika po najnowszej kolekcji mur rozświetlaczy.

O co chodzi z Soph x Makeup Revolution Highlighter Palette?

Jeśli interesujesz się makijażem, to zapewne już wiesz, że paleta rozświetlaczy to absolutny hit ostatnich sezonów. Każda z nas chce mieć piękny, promienny i zdrowy wygląd, a to właśnie rozświetlacze mogą nam pomóc w osiągnięciu tego celu.

Ale Soph x Makeup Revolution Highlighter Palette to nie tylko kolejna paleta rozświetlaczy na rynku. To coś więcej – to niesamowita mieszanka kolorów, połączona ze światowej klasy jakością i przystępną ceną.

Makeup Revolution paleta rozświetlaczy – jakie wrażenia?

Jakie są pierwsze wrażenia po otwarciu Soph x Makeup Revolution Highlighter Palette? Po pierwsze – złożenie kolorów. W paletce znajdziemy aż 8 różnych odcieni, od białych i różowych, po złote i brązowe, co daje nam wiele możliwości i kombinacji.

Drugą rzeczą, której nie można pominąć są same rozświetlacze. Są pięknie pociągnięte, bardzo intensywne i nie tracą na jakości nawet przez długi czas. Co więcej, paleta rozświetlaczy Soph x Makeup Revolution jest łatwa w aplikacji i pigmentacja zaspokoi wymagania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowniczek.

Revolution paleta rozświetlaczy – najlepsze zastosowanie?

Soph x Makeup Revolution Highlighter Palette to nie tylko wiele kolorów, ale także wiele możliwości aplikacji. Najpopularniejsze to:

  • Stosowanie jako rozświetlacz na kości policzkowe;
  • Używanie na oczach, jako duochromowy cień;
  • Stosowanie na dekolcie, aby dodać blasku całemu ciału.

Mimo to, możliwości zastosowania są nieograniczone.

Mur rozświetlaczy – czy warto?

Soph x Makeup Revolution Highlighter Palette to absolutny hit sezonu i warto. Zaprzyjaźnij się z rozświetlaczami i zyskaj piękny, promienny i zdrowy wygląd. Paleta obsypie Cię blaskami, a Ty poczujesz się piękna i pewna siebie⁣.

Nie zastanawiaj się dłużej i odśwież swój look dzięki Soph x Makeup Revolution Highlighter Palette.💄