Smashbox Studio Skin Foundation – Praktyczne porównanie w swatchach

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jaki podkład będzie dla Was odpowiedni? Który nada się do skóry, która wymaga mocnego krycia, a który do tej suchej i skłonnej do podrażnień? Większość z nas takie pytania sobie zadaje. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam jeden z najbardziej znanych podkładów marki Smashbox – Studio Skin Foundation.

Dlaczego warto wybrać Smashbox Studio Skin Foundation?

Smashbox to znana marka kosmetyczna, która w swojej ofercie posiada narzędzia do makijażu oraz produkty do pielęgnacji twarzy. Jeśli od niej pochodzi nasz podkład, mamy prawie pewność, że będzie on wysokiej jakości.

Cechy, które przemawiają za Smashbox Studio Skin Foundation to:

  • Matowe wykończenie
  • Kompleksowy kolor
  • Średnie krycie
  • Trwałość

Jest to produkt, który sprawdzi się w trudniejszych warunkach, ponieważ utrzymuje się przez wiele godzin, a mimo to nie robi efektu maski.

Praktyczne porównanie w swatchach

Dlatego że nie zawsze jesteśmy w stanie ocenić kolor podkładu na podstawie patrzenia na niego w buteleczce, warto sobie pomóc i wykonać swatch – czyli nałożyć kolor na jakiś element, aby porównać go z kolorami innych produktów lub uzyskać wstępny efekt na skórze.

W poniższej tabeli przedstawiamy porównanie trzech kolorów Smashbox Studio Skin Foundation:

Kolor Opis koloru
1.1 Fair Neutral Jasny, neutralny
2.2 Light Warm Średni, lekko ciepły
3.1 Medium Neutral Średni, neutralny

Dzięki temu, że mamy dokładny opis, jesteśmy w stanie wybrać odpowiedni kolor na podstawie cech naszej skóry.

Podsumowanie

Smashbox Studio Skin Foundation to produkt, który spełni oczekiwania każdej osoby. Jego trwałość, średnie krycie, dobry dobór kolorów i przede wszystkim matowe wykończenie to atuty, którymi niekwestionowanie są zainteresowani wszyscy miłośnicy make-up?u.

Jeśli dodatkowo skorzystacie z naszych swatch?y, wybór koloru na pewno nie będzie stanowił dla Was problemu.

To dobry czas na przejście na wyższy poziom w kwestii urodowej. Wypróbujcie Smashbox Studio Skin Foundation i zobaczcie sami!