Sisley So Intense Maskara czy warto kupić?

Sisley So Intense Maskara

Nie tylko pogrubia i wydłuża rzęsy! Pielęgnujące substancje zawarte w formule jeszcze je wzmacniają. Czy można chcieć czegoś więcej? Nie wydaje mi się.

Sisley So Intense Maskara

Sisley So Intense Maskara


Recenzja Sisley So Intense Maskara

 

Opakowanie i Formuła

 

Smukłe minimalistyczne, czarne opakowanie z logiem marki na wierzchu prezentuje się z klasą i bardzo elegancko. Coś co wzbudziło moje wątpliwosci i duże kontrowersje już na samym wstępie to szczoteczka, która nie przypomina innych mi znanych. Jest ultra mała, prawie płaska i posiada malutkie wypustki. Formuła tuszu jest bogata w ultraczarne pigmenty oraz peptydy witaminowe odpowiedzialne za wzmocienie rzęs. Tusz już od samego początku bez problemu rozprowadzał się na rzęsach, nie wymagał kilkudniowego zagęszczenia by pięknie wydłużyć i pogrubić rzęsy. Dzięki tem, że aplikator jest ultra mały idealnie jestem w stanie rozprowadzić kosmetyk u nasady rzęs do zdecydowanie nadaje głębi spojrzeniu. Efekt końcowy, już przy dwóch warstwach jest spektakularny!

 

Sisley So Intense Maskara

Sisley So Intense Maskara

Trwałość

To zdecydowanie najtrwalszy tusz do rzęs w mojej kolekcji który jako jedyny kompletnie nie odbija mi się pod łukiem brwiowym.

 

⭐️ Sprawdź również: Najlepszy puder sypki? ⭐️
⭐️ Sprawdź również: Mój ulubiony puder do konturowania ⭐️

 


Czy warto kupić Sisley So Intense Maskara

So Intense mascara” to niewiarygodnie dobry pod względem jakości produkt, który bez problemu wytrzymuje na rzęsach cały dzień, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach nie rozmazuje się, ani nie odbija. Więc jeżeli szukasz luksusowej maskary, która bez problemu przeprowadzi Cię przez cały dzień, to z dużym prawdopodobieństwem właśnie znalazłaś!

 

Kupisz TUTAJ

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Sisley So Intense Maskara
Ocena autora
51star1star1star1star1star