SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer with Botanical Extracts | RECENZJA

SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer with Botanical Extracts | RECENZJA

Marka „Sisley” zawojowała świat, stała się synonimem luksusowych kosmetyków o cudownych właściwościach pielęgnacyjnychopartych na bazie składników naturalnych. Założycielem Sisley Paris był hrabia Hubert d´Ornano odkrywca wielu gatunków roślin. Wyjątkowość produktów marki polega przede wszystkim na stosowaniu olejków eterycznych, wzbogaconych  składnikami naturalnymi i różnymi gatunkami roślin.

Dzisiejszy post będzie testem korektora pod oczy SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer with Botanical Extracts, który posiadam w odcieniu najjaśniejszym nr 1.

 

 

 

 

Recenzja SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer with Botanical Extracts

 

 

Opakowanie i formuła

Korektor opakowany jest w białą, minimalistyczną tubkę, zakończoną oryginalnym metalowym, chłodzącym aplikatorem, który może również pełnić rolę masażera redukującego opuchnięcia pod oczami. Do zestawu dołączony jest również klasyczny pędzelek, który akurat w mojej opinii nie nadaje się zupełnie do aplikacji produktu.

 

Sisley Photo Cernes Eclat korektor pod oczy z ekstraktem roślinnym
Sisley Photo Cernes Eclat korektor pod oczy z ekstraktem roślinny

 

Sisley korektor pod oczy z ekstraktem roślinnym
Sisley korektor pod oczy z ekstraktem roślinnym

 

Formuła korektora jest dość płynna, ale nie wodnista i  mocno wysycona pigmentem, co czyni z niego produkt bardzo wydajny. Naprawdę minimalna ilość wystarcza do pokrycia okolicy pod oczami. Krycie możemy spokojnie stopniować do prawie pełnego. Wykończenie jest satynowe, lekko rozświetlające. „SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer”, bez najmniejszego problemu stapia się ze skórą nie pozostawiając smug. Nie gromadzi się w załamaniach, nie migruje.

 

 

SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer w odcieniu NR 1

 

Odcień Nr 1, jest neutralnym w kierunku ciepłego, beżowym odcieniem, z minimalnym brzoskwiniowym tonem, który nie ujawnia się po nałożeniu produktu. Bardzo lubię go używać w połączeniu z sypkim pudrem utrwalającym LAURA MERCIER DECRET BRIGHTENING POWDER. 

 

Sisley Photo Cernes Eclat korektor pod oczy z ekstraktem roślinnym odcień nr 1 swatch

 

 

Sisley Photo Cernes Eclat korektor pod oczy z ekstraktem roślinnym odcień nr 1 swatch

 

 

Sisley korektor pod oczy z ekstraktem roślinnym

Trwałość

Korektor zagruntowany pudrem, utrzymuje się w postaci niezmienionej cały dzień. Nie migruje, nie ściera się, nie wchodzi w załamania. Dodatkowo ze względu na pielęgnujące właściwości, skóra pod koniec dnia nie jest przesuszona, co jest niesamowitym plusem.

 

Podobne korektory:

Opinia SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer with Botanical Extracts |Podsumowanie

 

 

Podsumowując „Sisley Phyto Cernes Eclat Eye Concealer with Botanical Extracts” jest produktem z całą pewnością luksusowym. Szczególnie polecam kobietom z dojrzałą skórą i zaznaczonymi zmarszczkami mimicznymi, które poszukują produktu świetnego jakościowo, który łączy doskonałe właściwości pielęgnacyjne z wysokim krycie.

 

Sisley Pyto Cernes Eclat Eye Concealer - korektor pod oczy
Sisley Pyto Cernes Eclat Eye Concealer – korektor pod oczy

 

 

Sisley Phyto Cernes Eclat Eye Concealer with Botanical Extracts, do kupienia tutaj.

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer with Botanical Extracts
Ocena autora
41star1star1star1stargray
Product Name
SISLEY PHYTO CERNES ECLAT Eye Concealer with Botanical Extracts