Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette Recenzja | #createnewrules

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette Recenzja | #createnewrules

Kolejny na blogu wpis dotyczący nowej marki, która pojawiła się całkiem niedawno na półkach drogerii Rossmann. Sinskin zachęca do przełamywania zasad, zabawy kolorem, wyrażania siebie na wszelkie możliwe sposoby, gdzie ograniczeniem pozostanie wyłącznie wyobraźnia, #createnewrules to przewodnie hasło marki, które stanowi zaproszenie do zabawy makijażem.

 

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

recenzja Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

 

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette
Recenzja

 

W ofercie marki znajdują się dwie palety cieni w wersji Warm Nude i Cold Nude. W dzisiejszym wpisie pod lupą jakże popularne w ostatnim czasie ciepłe zestawienie kolorów.

Opakowanie

Plastikowa, czarna, minimalistyczna paleta z surowym, czerwono-białym logiem marki na wierzchu jest naprawdę niezłej jakości. Kryje w sobie sporych rozmiarów lusterko oraz 16 cieni utrzymanych w ciepłej tonacji o różnym wykończeniu.

Formuła

Formuła jest niezłej jakości. Znajdujemy tutaj kolory mocniej napigmentowane i takie wymagające dokładania kolejnych warstw dla zbudowania odpowiedniej głębi. Zarówno cienie matowe jak i z błyskiem bardzo ładnie łączą się ze sobą i stapiają ze skórą, nie przemieszczając się w załamania, ani nie osypując. Makijaże nimi wykonane mogą być stonowane oraz bardziej intensywne, kolorowe, co czyni z palety kompakt uniwersalny.

 

 

 

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

opinia Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

Kolory Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

 

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

 

 

I rząd

 

#1 cielisty, jasny, bazowy beż o matowym wykończeniu. Formuła gładka, aksamitna o niezłej pigmentacji.

 

#2 bardzo ładna, ciepła, dość jasna, satynowa brzoskwinia na beżowej podstawie z delikatnym ocieplającym złotym blaskiem. Formuła niezłej jakości.

 

 

#3 bardziej intensywna, lekko satynow,a brzoskwinia złamana różem (wibrujący łosoś) z delikatnym złotym blaskiem. Pigmentacja jak i jakość bardzo dobra.

 

 

#4 średnio-ciemny, ciepły, satynowy brąz wyraźnie złamany miedzianymi tonami. Bardzo ładny wielowymiarowy odcień.

 

II rząd

 

 

 

#5 przepiękny, zgaszony pomarańcz na karmelowo-brązowej, dość jasnej podstawie, o dobrej jakościowo formule i umiarkowanej pigmentacji. Zawiera bardzo delikatne ledwie widoczne złote drobinki.

 

#6 wibrujący, jasny, intensywny, pomarańczowy odcień z żółtymi podtonami o satynowym wykończeniu. Bardzo udany i oryginalny odcień, jeden z ciekawszych w zestawieniu.

 

#7 ciepła, przepiękna i bardzo intensywna czerwień z pomarańczowymi tonami na brązowej podstawie o metalicznym wykończeniu. Formuła mięciutka i genialnie napigmentowana.

 

#8 ciemna, matowa, zgaszona, przybrudzona śliwka na lekko brązowej podstawie o nieco gorszej jakości w porównaniu z poprzednimi odcieniami.

 

III rząd

 

#9 nieoczywisty, neutralno-ciepły, satynowy beż z lekko ocieplającą poświatą. Formuła umiarkowanej jakości lubiąca tworzyć grudki.

 

#10 bardzo ładny, intensywnie satynowy, ciepły, złoto-rudawy odcień na pomarańczowo-żółtej podstawie. Formuła i pigmentacja znakomitej jakości.

 

#11  metaliczny, średnio-ciemny, ciepły brąz o dość dobrej jakościowo, mięciutkiej formule.

 

#12 neutralny, dość ciemny matowy brąz z szarymi pod-tonami o umiarkowanej pigmentacji.

 

 

IV rząd

 

#13 satynowy, jasny, beż na żółto- pomarańczowej podstawie.

 

#14 ciepła, lekko satynowa żółć o nieco bardziej szorstkiej formule w porównaniu z poprzednimi kolorami, ale bardzo ładnie napigmentowanej.

 

#15 jedwabisty, średnio-ciemny, neutralno-ciepły brąz złamany delikatnie szarością. Formuła jedwabista, nieźle napigmentowana.

 

#16 neutralny, najciemniejszy w zestawieniu, przydymiony, ziemisty brąz z szarymi tonami o matowym wykończeniu i umiarkowanie intensywnej pigmentacji.

 

 

 

Swatches Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

 

swatches Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

 

Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette

 

Makijaż

 

 

 

 

 

 

Trwałość

Makijaż utrzymuje się na powiekach około 7 godzin nie wchodząc w załamania.

Podobne palety kupisz tutaj:


 

Opinia Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette
| Podsumowanie

 

„Warm Nudes” jest paletą przepięknie skomponowaną kolorystycznie o niezłej jakości. Minusem dla mnie pozostaje brak koloru czarnego, który uważam za absolutnie niezbędny do uznania palety za w pełni kompletną. Niestety wiele do życzenia pozostawia również cena, która jest mocno wyśrubowana jak na kosmetyki z drogeryjnej półki. Spokojnie w dużo niższej cenie dostaniecie palety chociażby marki Zoeva czy Affect Cosmetics o świetnej jakości.

Marka do kupienia w drogerii Rossmann.

 

Zapraszam do zapoznania się z recenzją pozostałych kosmetyków marki tutaj.

SinSkin nowa linia kosmetyków do makijażu

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Sinskin Warm Nude Eyeshadow Palette
Ocena autora
41star1star1star1stargray