Zdrowy blask Twojej skóry dzięki Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid

Czy wiecie, że podkład może mieć o wiele większe znaczenie dla wyglądu naszej skóry, niż się nam wydaje? W końcu to właśnie on jest bazą do dalszego makijażu – więc jeśli podkład będzie źle dobrany lub niedostosowany do naszych potrzeb, to cały wygląd będzie do bani. A co powiecie na podkład, który już na starcie zadba o nasz zdrowy blask? Poznajcie Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid!

Podkład Shiseido Synchro Skin Glow – profesjonalny makijaż na co dzień

Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid to wspaniały produkt, który już od pierwszej aplikacji zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie dość, że perfekcyjnie stapia się z moją skórą, to jeszcze dodaje jej tego wspaniałego blasku – który jest oryginalnością produktów Shiseido.

Jak działa Shiseido Synchro Skin Glow? Otóż, w składzie znajduje się gliceryna, która działa jako nawilżający składnik – pozwalając błyskawicznie odświeżyć cerę. W ten sposób, brak widocznych suchych skórek i skórka wygląda jędrnej i bardziej zdrowo. Do tego, iluminatory – czyli substancje odbijające światło – są odpowiedzialne za blask i efekt zdrowego skóry. A co najważniejsze – Synchro Skin Glow ma konsystencję fluidu, dzięki czemu nie zatyka porów i pozostawia na skórze uczucie lekkości.

Dlaczego Shiseido Synchro Skin Glow to właśnie mój wybór?

Jako osoba, która ma problemy z trądzikiem, cenię sobie kosmetyki, które nie zatykają porów i nie powodują dodatkowych błędów skórnych. A Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid spełnia te wymagania w 100%. Ponadto, jako osoba o trudnym odcieniu skóry (jednocześnie zbyt ciemny na jasne podkłady, i zbyt jasny na ciemne), miałam spore problemy z doborem podkładu. Jednak po użyciu Shiseido Synchro Skin Glow zdecydowanie polecam ten produkt każdej osobie, która ma problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru.

Shiseido Synchro Skin – linia idealna dla mojej skóry

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że Shiseido Synchro Skin to moja linia, którą pokochałam od pierwszego użycia. Oprócz Synchro Skin Glow Luminizing Fluid, do swojej kolekcji dobrałam jeszcze Synchro Skin Lasting Liquid Foundation – który sprawdza się idealnie podczas większych wyjść czy ważniejszych okazji. Tak czy inaczej, zawsze czuję się piękna i pewna siebie, korzystając z produktów tej marki.

Podsumowanie – Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid to must-have!

Nie ma nic piękniejszego niż zdrowa skóra wraz z pięknym wyglądem. Dlatego, jeśli tak jak ja, cenicie sobie zalety podkładu, który poza skryciem niedoskonałości i jednolitym kolorem, dodaje również niezwykłego blasku – to Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid to produkt, który warto mieć w swojej kosmetyczce!