SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser najlepsza pianka oczyszczająca

Pianka oczyszczająca Shiseido Ibuki

Pielęgnację od SHISEIDO po prostu uwielbiam. W zasadzie jest to marka, na której dotychczas ani razu się nie zawiodłam i z prawdziwąprzyjemnością używam różnych jej produktów codziennie. Dzisiaj przedstawię Wam moją opinię na temat pianki oczyszczającej SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser, którą stosuję nieprzerwanie od co najmniej dwóch lat.

 

SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser | Recenzja

 

SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser
SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser

 

Oczyszczająca pianka SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser”  zamknięta jest w estetycznie wyglądającej, odkręcanej tubce. Konsystencja produktu jest aksamitna i kremowa, zawiera malutkie drobinki, delikatnie złuszczające naskórek. Zapach jest delikatny i przyjemny. Pianka jest niezwykle wydajna, zaledwie „kropelka” wystarcza do oczyszczenia całej twarzy. Produkt wyciskam na opuszki palców i delikatnie rozcieram, aż powstanie mięciutka pianka, a następnie rozprowadzam kolistymi ruchami na twarzy, przy okazji wykonując delikatny masaż. Zawarte ziarenka ścierają martwy naskórek, pozostawiając skórę świeżą i gładką.

SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser
SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser

 

Ibuki Purifying Cleanser jest bardzo wydajny, tubka wystarcza na ładnych kilka miesięcy używania, co czyni ten produkt wartym swojej ceny.

Używanie pianki to czysta przyjemność, z czystym sumieniem mogę ją Wam polecić, gdyż jest to najlepszy produkt do mycia jaki dotychczas używałam. Zawsze do niego wracam.

Zachęcam do zapoznania się z moją opinią na temat toniku do twarzy EISENBERG Lotion Purifante.

 

„SHISEIDO Ibuki piankę oczyszczającą” możecie kupić tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
SHISEIDO Ibuki Purifying Cleanser