Indian Roses od Semilac – matowa pomadka i lakier hybrydowy w ulubionym nudziakowym zestawie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że szukałeś idealnego zestawu kosmetyków do ust? Matowej pomadki, która nie osusza warg i lakieru hybrydowego, który utrzymuje się na paznokciach przez min. 2 tygodnie? Ja tak! Szukałam takiego zestawu przez długi czas, aż w końcu znalazłam go podczas jednego z zakupów w Semilac. Indian Roses to moja nowa miłość – matowa pomadka i lakier hybrydowy w idealnym nudziakowym odcieniu!

Indian Roses od Semilac

Semilac to polska marka kosmetyków do paznokci, a ich Indian Roses to seria lakierów hybrydowych oraz pomadek w dokładnie tym samym odcieniu – idealnym nude. Lakier utrzymuje się na paznokciach przez ponad dwa tygodnie, a matowa pomadka nie wysusza ust i utrzymuje się przez wiele godzin. W walce ze wszystkimi innymi produktami, Indian Roses otrzymało moje uznanie od pierwszego użycia.

Matowa pomadka

Moja miłość do matowych pomadek zaczęła się od trudnej sytuacji. Musiałam przygotować się do ważnego spotkania, ale nie miałam czasu na udanie się do salonu kosmetycznego. W internecie dowiedziałam się, że matowa pomadka to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji, dlatego wybrałam Indian Roses od Semilac. Był to strzał w dziesiątkę! Matowa pomadka w kolorze indian rose nie tylko pasowała do mojego odcienia skóry, ale także niesamowicie wygodnie się ją aplikowało. Jest bardzo trwała i nie wysusza warg jak inne matowe pomadki.

Lakier hybrydowy

Od lat poszukiwałam idealnego odcienia lakieru hybrydowego, który utrzymywałby się na paznokciach przez dłuższy czas. Szukałam go w wielu drogeryjnych marekach, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań, aż poznalam Indian Roses Semilac. Lakier ten jest po prostu fantastyczny! Idealnie wyrazisty i trwały, utrzymuje się na paznokciach przez ponad dwa tygodnie. Jest też bardzo odporny na uszkodzenia, dlatego nie muszę obawiać się o to, że paznokcie po kilku dniach staną się okropnie szpecące.

Podsumowanie

Jeśli szukasz idealnego zestawu do ust, to Indian Roses od Semilac to prawdopodobnie to, czego potrzebujesz. Matowa pomadka i lakier hybrydowy w ciepłym odcieniu nudziaka będą idealnie pasować do Twojego stylu. Oba produkty są bardzo trwałe i łatwe w aplikacji, a ich cena jest w pełni uzasadniona przez jakość. Jeśli zdecydujesz się na ten zestaw, prawdopodobnie nie przestaniesz się nim zachwycać!