SAY MAKEUP pędzle do makijażu – bo Ty też jesteś swoją wizażystką!

Pasja! Odwaga! Kreatywność! Wyraź siebie w sposób jaki tylko Ty potrafisz. Baw się kolorem, inspiruj innych, bo przecież ty także jesteś swoją wizażystką. Przekraczaj granice ! Bądź sobą ! Podejmuj wyzwania każdego dnia, bo Twoja determinacja i siła to część Twojej natury. SAY Makeup już dziś daje Ci po temu doskonałe narzędzia, zestaw idealnych pędzli, bo tylko Ty jesteś w stanie namalować swoje własne historie.

 

 

SAY Makeup pędzle do makijażu

 

SAY Makeup pędzle do makijażu


SAY Makeup pędzle do makijażu, które powinnaś mieć

 

Jestem niezwykle wybredna jeśli chodzi o pędzle, którymi zwykłam posługiwać się  każdego dnia. Nie od dziś wiem, że są one postawą w makijażu, bo nawet najlepsze kosmetyki nie sprawdzą się bez odpowiednich narzędzi, i odwrotnie nawet te słabsze jakościowo potrafią zaistnieć zaaplikowane właściwą metodą i dobrym pędzlem. Dlatego też mam swoich absolutnych faworytów, których używam wymiennie i rzadko kiedy zmieniam, bo zwykle takie próby nie kończą się najlepiej.
Wśród mojej ścisłej czołówki znalazły również swe miejsce pędzle saymakeup.studio, które oczarowały mnie niezwykłą jakością, którą zawdzięczają  w 100% ręcznemu wykonaniu z materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że nawet częste ich mycie im niestraszne.

 

Say Makeup Eye Pencil Crease Brush 

 

Przepiękny, granatowy, drewniany trzonek, aluminiowa skuwka i syntetyczne, mięciutkie włosie to cechy idealnego pędzla do rozcierania cieni. Stożkowy kształt, który posiada Eye Pencil Brush idealnie sprawdza się u mnie do nakładania i blendowania kolorów w kąciku oka. Spokojnie rozcieram nim również liner budując pożądaną głębie w makijażu smoky eyes. Gęste aczkolwiek sprężyste włosie umożliwia precyzyjną aplikację cieni również na dolną powiekę i wszędzie tam gdzie tylko chcesz.Pamiętaj ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Say Makeup Eye Pencil Crease Brush 

Say Makeup Eye Pencil Crease Brush 

Say Makeup Eye Pencil Crease Brush 

Say Makeup Eye Pencil Crease Brush 

Say Makeup Eye Pencil Crease Brush 

Say Makeup Cheek Brush

 

Bez bronzera latem, a różu zimą to ja makijażu sobie nie wyobrażam. Idealnym sprzymierzeńcem do aplikacji tego typu produktów jest pędzel do różu Say Makeup Cheek Blush, który zachwyca nie tylko wyglądem (spójrz na to dwukolorowe włosie w kontrastujących odcieniach!), ale również doskonałą jakością.
Spłaszczony kształt, syntetyczne, gęste włosie, które pozostaje super miękkie pozwala idealnie rozprowadzić produkt na policzkach tworząc otulający woal koloru. Bez problemu uda ci się rozetrzeć róż o bardzo mocnej pigmentacji bez pozostawienia plam, a konturowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Zobaczysz! Wcale nie jest takie trudne!

Say Makeup Cheek Brush

Say Makeup Cheek Brush

 

Say Makeup Cheek Brush

Say Makeup Cheek Brush

 

Say Makeup Cheek Brush

 


#CreativeWorks – Ty też jesteś wizażystką !

 

Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem, czy masz za sobą lata doświadczeń, dobre pędzle to podstawa! Dzięki nim będziesz w stanie w kilku ruchach wykonać nawet najbardziej skomplikowany makijaż, a łączenie kolorów stanie się prawdziwą przyjemnością. Say Makeup oferuje pędzle z którymi już nigdy nie będziesz chciała się rozstać. Ja swoje zabieram ze sobą wszędzie.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Say Makeup
Ocena autora
51star1star1star1star1star