Becca Shimmering Skin Perfector Pressed – idealny rozświetlacz do Twojej kolekcji

Czy masz już w swojej kolekcji idealny rozświetlacz? Jeśli nie, to mamy dla Ciebie propozycję – Becca Shimmering Skin Perfector Pressed! Przetestowaliśmy go i oto nasza opinia.

Co to jest Becca Shimmering Skin Perfector Pressed?

Becca Shimmering Skin Perfector Pressed to nic innego jak rozświetlacz w formie prasowanej, dostępny w różnych odcieniach. Najpopularniejsze z nich to: Becca Opal, Becca Moonstone i Becca C Pop (wspólna kolekcja z Chrissy Teigen). Rozświetlacz jest bardzo pigmentowany, a jednocześnie delikatny i lekki na skórze.

Dlaczego warto wybrać rozświetlacz Becca Shimmering Skin Perfector Pressed?

Po pierwsze, pigmentacja. Dzięki niej rozświetlacz jest bardzo trwały i łatwy do nałożenia. Po drugie, konsystencja. Rozświetlacz w formie prasowanej jest łatwiejszy w użyciu niż rozświetlacz w płynie, a jednocześnie daje piękny połysk. Po trzecie, wybór odcieni. Becca oferuje różne odcienie, które pasują do każdego typu cery.

Jak stosować rozświetlacz Becca Shimmering Skin Perfector Pressed?

Rozświetlacz można stosować na różne sposoby. Można go nałożyć na kości policzkowe, łuk kupidyna, łuk brwiowy, a nawet na powieki. Można go stosować na suchą i wilgotną skórę. Można go mieszać z podkładem lub nałożyć na niego drugą warstwę dla jeszcze intensywniejszego efektu.

Jakie są opinie na temat rozświetlacza Becca Shimmering Skin Perfector Pressed?

Opinie na temat rozświetlacza Becca Shimmering Skin Perfector Pressed są bardzo pozytywne. Użytkowniczki chwalą go za trwałość, konsystencję, pigmentację i wybór odcieni. Jednak niektóre osoby uważają, że cena jest nieco za wysoka.

Gdzie można kupić Becca Shimmering Skin Perfector Pressed?

Becca Shimmering Skin Perfector Pressed można kupić w sklepach Sephora, Douglas oraz na stronie internetowej Becca Cosmetics.

Podsumowanie

Jeśli szukasz idealnego rozświetlacza, który będzie trwały, pigmentowany i dostępny w różnych odcieniach, Becca Shimmering Skin Perfector Pressed to dobry wybór. Niezdecydowani mogą spróbować wersji mini, aby przetestować produkt przed zakupem pełnowymiarowego.