REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX | LIFTINGUJĄCA MASECZKA POD OCZY

REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX

REXALINE X-TREME LOOK, jest gamą produktów przeznaczonych do walki z oznakami starzenia. Intensywnie działające kremy, sera i maseczki mają za zadanie w sposób zauważalny spłycić załamania i nawilżyć skórę. Dzisiaj przedstawię Wam moją opinie na temat przeciwstarzeniowej pielęgnacji konturu oka w płatkach- X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX.

 

REXALINE X-TREME LOOK REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX

 


 REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX
| OPINIA

 

 

OPAKOWANIE I FORMUŁA

Miesięczna kuracja przychodzi do nas w kartonowym pudełeczku i zawiera 4 pary płatków do stosowania raz w tygodniu. Technika aplikacji polega na „przeciśnięciu” bogatego w składniki odżywcze roztworu do znajdującej się komory z płatkami, które wówczas ulegają nasączeniu. W ten sposób przygotowaną maseczkę nakładamy pod oczy, i pozostawiamy na 15 minut.
W składzie produktu mamy bio-aktywną formułę z wysoką koncentracją kwasu hialuronowego.

 

Test REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX
Test REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX

 

Opinia REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX

 

Efekty stosowania REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX

Cóż, sama nie wiem jak zacząć. Nie wiem czy to tylko moja skóra, czy rzeczywiście produkt nie działa? Po pierwszym zastosowaniu „magicznych płatków”, nie zaobserwowałam nic, ale to kompletnie nic. Sytuacja zupełnie nie zmieniła się po kolejnych aplikacjach. Nie zauważyłam, ani efektu liftingu, ani tym bardziej redukcji zmarszczek, może w niewielkim stopniu zniknęły opuchnięcia, ale nie jestem przekonana czy to przypadkiem nie moja wyobraźnia podpowiada mi, że przecież produkt w takiej cenie musi działać!
Podsumowując, nie polecam, jeśli chcecie zauważyć wyraźne, i bardziej spektakularne zmiany, zainwestujcie w maseczkę pod oczy GLAMGLOW BRIHTMUD EYE, która u mnie sprawdza się bardzo dobrze.

 

Sprawdź również: Moje ulubione maski Glamglow

 

Opinia REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX

 

Test REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX

 

Kupisz  tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
REXALINE X-TREME LOOK PATCHS EXPERT YEUX
Ocena autora
11stargraygraygraygray