Revlon Uniq One Super 10R maska do włosów zniszczonych

Revlon Uniq One Super 10R

Nie przypominam sobie kiedy miałam naturalny kolor włosów ostatni raz. Wiem jedno, bardzo dawno temu w zamierzchłej przeszłości takie dziwy były. Obecnie z racji faktu, że moje włosy regularnie poddawane są zabiegom chemicznym, ja równie regularnie poszukuję coraz to lepszych produktów do pielęgnacji włosów zniszcznych. Dzisiaj przygotowałam recenzję maski Revlon Uniq One Super 10R.

 


Recenzja Revlon Uniq One Super 10R


Revlon Uniq One Super 10RRevlon Uniq One Super 10R

Opakowanie i Formuła

Maska znajduje się w plastikowym, czerwonym słoiczku, który akurat fajnym designem nie grzeszy. Formuła jest bardzo gęsta i kremowa, ale bez problemu można ją nałożyć na włosy pasmo po paśmie. Ja po aplikacji najbardziej lubię założyć plastikowy czepek, nagrzać całość suszarką i tak zostawić na możliwie długi czas.

Działanie Revlon Uniq One Super 10R

Kosmetyk jak podaje producent ma za zadanie zregenerować zniszczone i przesuszone włosy, nadać im jedwabistość i lekkość, domknąć ich łuski, zregenerować końcówki jak również ochronić przed działaniem wysokich temperatur suszarki czy też prostownicy. Brzmi doskonale, a jak jest naprawdę?

Efekty stosowania

Przyznaję, że maska zupełnie przyzwoicie się sprawdza w toku dłuższego stosowania. Włosy są wyraźnie bardziej miękkie, sprężyste, a nie jak wcześniej przesuszone. Używana regularnie bardzo dobrze poprawiła kondycję mojej czupryny, między kolejnymi zabiegami rozjaśniania.

 

🔹 Sprawdź również: Anwen, najlepsze kosmetyki do włosów? 🔹
🔹 Sprawdź również: Szampon neutralizujący żółty odcień 🔹

 


Czy Revlon Uniq One Super 10R działa?


Maska do włosów Revlon z całą pewnością przyniosła wymierne korzyści moim włosom. Aplikowana 2 x w tygodniu nie przeciąża, ani nie wzmaga przetłuszczania, mimo, że generalnie mam takową skłonność. Włosy łatwo się układały i były przyjemne w dotyku. Zdecydowanie polecam jako jeden z elementów złożonej pielęgnacji włosów zniszczonych.

Kupisz tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Revlon Uniq One Super 10R
Ocena autora
41star1star1star1stargray