Tarte Shape Tape Contour Concealer – Jak to w końcu jest z tym korektorem?

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Nie przeczytałam ani jednej negatywnej opinii na temat osławionego korektora Tarte Shape Tape Contour Concealer. Od jakiegoś czasu stanowi on niedościgniony ideał na którym wzoruję się inne firmy produkując tego typu kosmetyki. Pełne krycie, komfort, noszenia, doskonały vegański skład i wiele innych zalet sprawiły, że został on okrzykniętym najlepszym korektorem pod oczy jaki kiedykolwiek powstał. 

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Recenzja/Opinia
Tarte Shape Tape Contour Concealer

 

Opakowanie i formuła

„Shape Tape” znajduje się w bardzo ładnym, podłużnym opakowanu ze złotą nakrętką wzbogaconą w fioletowe, azteckie wzory. Prawdziwe wrażenie robi olbrzymi, gąbkowy aplikator, tym większe, że bardzo niewielka ilość produktu wystarczy na pokrycie przestrzeni pod oczami. Formuła jest kremowa i bardzo mocno napigmentowana. Korektor idealnie możemy wpracować w wybrany obszar beauty blenderem uzyskując natychmiastowe rozjaśnienie i optyczne wygładzenie wybranej okolicy. Krycie jest pełne, a wykończenie matowe, ale nie suche i absolutnie nie ciężkie. Kosmetyk zupełnie nie gromadzi się nawet w najmniejszych załamaniach. Serio, nic a nic! Magia jakaś, czy coś?! Produkt ładnie zastyga i nie wymaga solidnego gruntowania pudrem. Jeśli mamy ochotę konturować za jego pomocą, najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie 2 odcieni, jasnego i o 2 tony ciemniejszego do zaznaczenia konturu. W składzie znajdziemy masło shea, masło z nasion mango oraz ekstrakt z korzenia likorii. Produkt jest w pełni vegański.Tarte Shape Tape dostępny jest w 13 odcieniach o różnych tonacjach.

Tarte Shape Tape Contour Concealer

 

Odcień FAIR/NEUTRAL

Jest jaśniutkim beżem bez różowych podtonów.

Tarte Shape Tape Contour Concealer

Trwałość

Korektor doskonale utrzymuje się przez cały dzień. Nawet po wielu godzinach nie gromadzi się w załamaniach!

Podobne korektory tutaj:

Opinia Tarte Shape Tape Contour Concealer |
Najlepszy korektor pod oczy

 

Dołączam się do peanów! Serio, serio to absolutnie „najlepszy korektor pod oczy” jaki kiedykolwiek próbowałam. Zwykle tego typu produkty w mniejszym bądź większym stopniu po jakimś czasie wchodzą w zmarszczki mimiczne, tutaj nic takiego się nie dzieje. Od momentu aplikacji, aż do końca dnia okolica pod oczami wygląda nieskazitelnie. Korektor po prostu wymarzony dla skóry dojrzałej, jak i tej która wymaga pełnego krycia ze względu na zasinienia. Z całego serca polecam. HIT!

-Kup Wspomniany Produkt-

 

[Rich_Web_Slider id=”5″]

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Tarte Shape Tape Contour Concealer
Ocena autora
51star1star1star1star1star