Recenzja Palety Natasha Denona Bronze 2020 – Swatche i Spostrzeżenia

Nie ma nic lepszego, niż pięknie wykonana makijażowa paleta, która bez trudu przemieni nasze codzienne oko we wspaniałe arcydzieło. Czy właśnie tą cechą wyróżnia się Paleta Natasha Denona Bronze 2020? Przeczytaj, jak oceniam to i wiele innych cech produktu.

Z czym wiąże się kolor brązowy w świecie makijażu

Kolor brązowy, to klasyczna tonacja w makijażu i paznokciach, odpowiadająca za uzyskanie niebywale eleganckiego i subtelnie odważnego wizerunku. Jednakże, podobnie jak w przypadku różnych odcieni bieli, szarości i czerwieni, kolor ten ma wiele odmian, w zależności od intensywności, mienności i ciepła tła. Jak wypadają brązy z palety Natasha Denona Bronze 2020?

Recenzja palety Natasha Denona Bronze 2020 – swatche, tekstura, wygląd

Paleta Natasha Denona Bronze 2020 składa się w większości z ciepłych, złoto-brązowych odcieni, z jednym cool-tonowym tłem, które może posłużyć do zrównoważenia całości look-u. W celu dokładniejszego opisu i oceny tych barw, postanowiłam wykonać swatche na mojej skórze, która ma średnie ciepło/kontrast. Dzięki temu, zapewniłam zobrazowanie, jak paleta zachowuje się na ciemniejszych tonacjach skóry.

Natasha Denona Bronze Paleta- swatche

Wszystkie bardziej mieniące się odcienie w paletce, mają w sobie piękne cienie oświetlenia, lecz bez stania się tymi perłami, które w niektórych paletach wywołują efekt „bolesnego błysku”. W przypadku kolorów matowych, pigmentacja jest zupełnie inna niż w przypadku brokatów. Wszystkie odcienie dają się łatwo nakładać i łączyć, nie są kurzowe. Są gładkie i beztłuszczowe. Ale czy to wszystko?

Natasha Denona Bronze paleta i paznokcie

Uważam, że każda paletka makijażowa, która jest już sama w sobie piękna i stylowa, zasługuje na dodatkowy test. Dlatego zestawiłam brązowo-złote paznokcie z paletą Natasha Denona Bronze 2020 i porównałam odcienie. Okazało się, że trudno byłoby stworzyć cokolwiek lepszego w kwestii dopasowania dwóch elementów. Są one jakby stworzone dla siebie, a przecież paznokcie też stanowią nieodłączny element wizerunku.

Podsumowanie

Nie boję się stwierdzić, że ta paleta powinna znajdować się w każdej szafie kosmetycznej. Jest piękna, funkcjonalna, a przede wszystkim – daje wiele możliwości zarówno w kwestii wyboru kolorów, jak i w kwestii ich nałożenia. Śmiało może stać się jednym z kluczowych elementów naszej codziennej rutyny piękna. Natasha Denona Bronze paleta to produkt, który rekomenduję wszystkim kobietom, szukającym inspiracji w makijażu brązowym.