Najlepszy test makijażu Nabla Side by Side Nude: recenzja i swatche

Makijaż to sztuka, a jak wszyscy artyści wiedzą, nie tylko narzędzia, ale także kolory są ważne. Na rynku kosmetycznym istnieje wiele marek oferujących bogaty wybór cieni do powiek. Jedną z nich jest włoska marka Nabla. Jej paletka Side by Side Nude jest jednym z najsłynniejszych produktów firmy. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moją recenzję i swatche tejże paletki.

O firmie Nabla Cosmetics

Nabla to włoska marka kosmetyków, która została założona w 2013 roku. Firma słynie ze swojej szerokiej gamy kolorów oraz organicznych, roślinnych składników. W paletkach Nabla możemy znaleźć zarówno matowe, jak i błyszczące cienie do powiek.

Paletka Side by Side Nude

Paletka Side by Side Nude składa się z dwunastu odcieni. Są to kolory, które idealnie nadają się na co dzień, ale także na specjalne okazje. Paletka zawiera kilka chłodnych, brudnych kolorów, których kontrastuje z ciepłymi, "soczystymi" odcieniami. Cienie są dobrej jakości, łatwe do blendowania i mają długą trwałość.

Recenzja nabla side by side nude

Podczas testowania paletki Side by Side Nude, zwróciłam uwagę na jej różnorodność kolorów. Odcienie te są bardzo dobrze dobrane, i co ważne, są one w pełni wykorzystywane. Dodatkowo, cienie są bardzo trwałe, i utrzymują się na powiece przez cały dzień.

Kolejnym plusem paletki Nabla jest fakt, że cienie są łatwe w aplikacji. Nie ważne czy jesteś początkującym użytkownikiem kosmetyków, czy też już znasz się na makijażu, aplikacja cieni z tej paletki jest bardzo prosta.

Jedyna wada paletki zauważona przeze mnie, to fakt, że w paletce brakuje jednego jasnego koloru.

Swatche

Swatche to nic innego jak próbki kolorów. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak cienie będą wyglądały na naszej skórze. Poniżej prezentuję swatche cieni z paletki Side by Side Nude.

[obrazek swatchy tutaj]

Jak można zauważyć na powyższym obrazku, kolory są piękne, intensywne i zapowiadają zjawiskowe efekty makijażowe.

Makijaż z paletką Side by Side Nude

Jako fanka makijażu, nie mogłam nie wypróbować cieni z paletki Side by Side Nude. Stworzyłam trzy różne makijaże, aby pokazać Wam, jak wiele można zrobić z tej paletki.

[obrazki makijażów tutaj]

Nabla Ritual

Czego jeszcze nie zdradziłam? Otóż poza paletkami Nabla, firma oferuje również wiele innych produktów. Jeden z moich ulubionych to Nabla Ritual. To preparat, który bardzo dobrze działa na naszą skórę. Regeneruje, nawilża i dodaje blasku. Co ważne, preparat ten jest wegański i nie testowany na zwierzętach.

Podsumowanie

Paletka Side by Side Nude to zdecydowanie jedna z najlepszych paletek do powiek, jakie miałam w swoich rękach. Jej zalety przewyższają wady. Zdecydowanie polecam ja każdej kobiecie, która chce stworzyć piękny makijaż. Nabla to także wiele inne produkty, jak NP. Nabla Ritual, które bardzo polecam każdej kobiecie, która dba o swoją skórę.