Golden Rose TOTAL COVER 2 in 1 Foundation & Concealer

Golden Rose TOTAL COVER

Podkład i korektor w jednym? Lekka, bezolejowa formuła i doskonałe krycie, a do tego skład wzbogacony witaminą E oraz filtrem przeciwsłonecznym na poziomie SPF 15? Owszem. Tak właśnie prezentuje się najnowszy podkład Golden Rose TOTAL COVER 2 in 1 Foundation & Concealer, na którego test zapraszam w dzisiejszym wpisie.

Golden Rose TOTAL COVER

Golden Rose TOTAL COVER

Recenzja
Golden Rose TOTAL COVER 2 in 1 Foundation & Concealer

 

Opakowanie i formuła

Podkład znajduje się w plastikowym, ale solidnie wykonanym opakowaniu z czarną nakrętką i logiem marki na wierzchu. Produkt występuje w 6 odcieniach. Formuła jest kremowa i dość topornie rozprowadza się na skórze przy użyciu szczoteczki. Należy dość szybko z nią pracować ponieważ szybko zastyga. Niemniej jednak bez większych problemów podkład stapia się ze skórą i nie pozostawia smug. Krycie możemy stopniować w zasadzie do pełnego, a wykończenie jest matowe, ale nie prezentuje się płasko czy też maskowato. Generalnie tuż po nałożeniu efekt na skórze jest naprawdę bardzo ładny. Niestety już po kilku godzinach bardzo brzydko schodzi i się rozwarstwia niezależnie na jaką bazę go nakładam, czy jakiego narzędzia używam do aplikacji. Wypróbowałam co najmniej 3 sprawdzone bazy i aplikację gąbeczką, szczoteczką oraz pędzlem, zawsze z tym samym efektem. Na mojej skórze nie zauważyłam oksydacji.Golden Rose TOTAL COVER

 

 

01 Porcelain Golden Rose Total Cover– to najjaśniejszy, beżowy odcień z różowymi podtonami.

Golden Rose TOTAL COVER

🔸 Jak to jest z tym podkładem od Rihanny? Fenty Beauty PRO FILT’R Soft Matte HIT czy KIT?
🔸 Peach Perfect od Too Faced, czy rzeczywiści matuje na długo?

Trwałość

Po 5 godzinach zaczęłam się lekko świecić, a podkład bardzo brzydko zaczął mi się ścierać, szczególnie mocno w strefie T.

Opinia
Golden Rose TOTAL COVER

 

Niestety najnowszy podkład „Total Cover” kompletnie się u mnie nie sprawdził. Przede wszystkim sporo do życzenia pozostawia trwałość produktu i mało estetyczne rozwarstwianie i ścieranie w ciągu dnia. Myślę, że z kosmetyku mogą być zadowolone właścicielki cery suchej i normalnej. Natomiast skóra tłusta produkująca spore ilości sebum mogłaby się okazać dla niego wyzwaniem nie do przejścia.

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Golden Rose TOTAL COVER
Ocena autora
21star1stargraygraygray